Piotr Moskwa – Sprawa w Słupsku z wniosku Jarosława Klawikowskiego została umorzona ! – Łączy nas misja dla Polski i Polaków

Roztropność jest potrzebna na drodze do sukcesu

W dniu 17 października 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Słupsku, po godzinie 12:00 odbyło się posiedzenie niejawne w przedmiocie Protestu – trybie wyborczym z wniosku Jarosława Klawikowskiego przeciwko uczestnikowi – Piotrowi Moskwa.
Posiedzenie prowadziła sędzia Małgorzata Banaś.

Do sądu stawiliśmy się osobiście.
Po krótkich wyjaśnieniach Jarosława Klawikowskiego następnie moich, wniosek przeciwko mnie został wycofany przez wnioskodawcę, tym samym postępowanie zostało umorzone.
Otrzymaliśmy pisemne orzeczenia w trybie wyborczym.

Potem, rozmawialiśmy przy kawie i… okazało się, że mamy taką samą misję

W związku z tym, że się pogodziliśmy w ramach nietypowych okoliczności, bo w sądzie – postanowiliśmy sobie, że po wyjściu z sądu pójdziemy na dworzec kolejowy kupić bilety na pociąg, a potem wspólnie wypijemy kawę przed odjazdem naszych pociągów. Postanowiliśmy mówić sobie po imieniu.

Potem znaleźliśmy się w kawiarni. Nasza rozmowa dotyczyła naszej pracy dla Polski i Polaków. W końcu doszliśmy do wspólnego wniosku, że:
Działamy dla Polskiej Racji Stanu i powinniśmy się zjednoczyć !
Jak się okazało, to i nasze historie życiowe, przez które przeszliśmy – są bardzo podobne.
Jarosław opowiadał o działaniach publiczno-społecznych w ramach których pomaga zwykłym ludziom oraz o tym, że jest ministrantem i lektorem w kościele katolickim. Opowiadał o prowadzeniu swojej strony www i kandydowaniu na radnego w Lęborku. Obecnie swoją pracę dla ludzi przedstawia w formule przedwyborczej, w ramach papierowej wersji wydawnictwa pn. NaszeInformacje PL
Opowiadaliśmy też sobie o naszych kłopotach finansowych wynikających z naszej misji. Jednym słowem: historia nieprawdopodobna i nieprzypadkowa połączyła nasze siły.
Czas biegł nieubłaganie. Jak na dwie gaduły, które mówią do rzeczy o stanie Polski i tego, co potrzeba w niej zrobić, dla poprawy życia Polaków, to niewiele mieliśmy czasu.
Wypiliśmy kawy i poszliśmy na dworzec.
Żegnałem Jarka, kiedy wsiadał do pociągu.

Jarek wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie

Jarek nie musiał mnie przekonywać, że warto na niego postawić głos, aby mógł być radnym Lęborka.
Uważam, że dla mieszkańców miasta to bardzo dobry kandydat na radnego.
Wierzę głęboko, że Jarosław Klawikowski – zostanie radnym i jeszcze mocniej ugruntuje swoją pozycję w Lęborku i zyska szeroki szacunek.

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 18 październik 2018 rok, godz. 11:42
Pieniądze zgromadzone na otwarcie sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Medialne Polskie Media Niezależne

Stan na dzień 9-go października 2018 roku

Do rejestracji sp. z o. o. w sądzie oraz pierwsze 3 miesiące działalności gospodarczej Piotr Moskwa musi zgromadzić blisko 10 tysięcy złotych.
Łączna potrzebna suma to: 9,500 złotych.
Gromadzenie środków Piotr Moskwa rozpoczął 25 sierpnia 2018 roku.
Na dzień 9 października 2018 roku stan zgromadzonych środków wynosi: 1,365,00 złotych.
Do realizacji zadania brakuje: 8,135,00 złotych.

Jak można udzielić wsparcia w tej sprawie ?
Informacja znajduje się w zakładce „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie na ten cel, w tym dotychczasowe – serdecznie wszystkim dziękujemy.
W tej sprawie można bezpośrednio nawiązać kontakt telefoniczny z Piotrem Moskwa, pod numerami: +48 792 878 969 oraz +48 792 646 848.

Informacje powiązane z budową sp. z o. o. Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/

Kolejny stan zgromadzonych pieniędzy będzie publikowany na stronach serwisów Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie oraz na specjalnie powstałej zakładce pn. Wsparcie na sp. z o. o.

 

Redakcja
Infoekspres Polska
Reklama: Chcesz współpracować z Polskimi Mediami Niezależnymi ? – Pomóż nam pozyskać środki na tą działalność

Szanowni Państwo !

Zgodnie z informacją zawartą w dwóch artykułach pod tytułami:
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/
– zwracam się do wszystkich zainteresowanych współpracą z moim przedsiębiorstwem o wsparcie finansowe jego otwarcia.

Do rejestracji sp. z o. o. w sądzie i na pierwsze trzy miesiące działalności gospodarczej muszę zgromadzić prawie 10 tysięcy złotych.
Pięć tysięcy złotych potrzebne jest na sądową rejestrację firmy.
Cztery i pół tysiąca złotych potrzebne jest na pierwsze trzy miesiące podstawowej działalności.
Gromadzenie środków rozpocząłem 25 sierpnia 2018 roku.
Na dzień 9 października 2018 roku zgromadziłem łącznie: 1,365,00 złotych.
Do określonego celu brakuje: 8,135,00 złotych.

Jak można udzielić wsparcia w tej sprawie ?
Informacja znajduje się w zakładce „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie na ten cel, w tym dotychczasowe – serdecznie wszystkim dziękuję.
W tej sprawie można też kontaktować się ze mną telefonicznie pod numerami: +48 792 878 969 oraz +48 792 646 848.

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl 1998-2018
Szczecin, Polska. 9 październik 2018 rok, godz. 11:19
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach

Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne – firma

Zbudowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w zakresie niezależnych mediów stało się kolejnym wyzwaniem dla Piotra Moskwy zarazem koniecznością.
Można powiedzieć, że jest to kolejny etap rozwoju, bez którego nie da się działać kompleksowo, tworząc w pełni niezależną misję edukacyjno-informacyjną.

Nie da się robić niezależnego dziennikarstwa i mediów – bez pieniędzy

Polskie Media Niezależne powstały 5 stycznia 1998 roku, z pomysłu Piotra Moskwy ze Szczecina, jako prywatna inicjatywa działająca – za darmo, w formie NON PROFIT.
Piotr Moskwa sam utrzymywał swoją inicjatywę do 5 grudnia 2015 roku, kiedy to zakończył darmowe rozdawnictwo swojej pracy. Polskie Media Niezależne są owocem jego pracy i poświęcenia dla Polski i Polaków, ale też głęboką ideą – Wolnej i Sprawiedliwej Polski.
W dniu 5 grudnia 2015 roku, Piotr Moskwa ogłosił zamknięcie działania NON PROFIT, jednocześnie reorganizację Polskich Mediów Niezależnych – mającą na celu stworzenie firmy o zdolności finansowej, która ma prawo zarabiać, w zakresie prowadzonej kompleksowej działalności gospodarczej.
31 marca 2017 roku Piotr Moskwa zakończył reorganizację, czyli wszelkie przygotowania do prowadzenia Przedsiębiorstwa Medialnego, na bazie 19 lat, przez które zajmował się: niezależnym dziennikarstwem i mediami, współpracą z ludźmi, którzy stawali się dziennikarzami, szkoleniem i wydawaniem Legitymacji Prasowych etc.
Jak bardzo wielką pracę wykonał Piotr Moskwa ? – Pokazuje internet.
„Rzecz jasna nie wszystko jest w internecie.” – stwierdził Piotr Moskwa 6 lutego 2018 roku, dodając: „Praktycznie moją wieloletnią pracę widać w skali 5-15 procent od 13 stycznia 2018 roku, z uwagi na to, że 1,5 roku Polskie Media Niezależne – działały z Litwy, po zleconym ataku cybernetycznym w połowie maja 2016 roku. Przez 1,5 roku znikły z internetu tysiące materiałów, w formie artykułów, filmów i szereg innych. Wszystko mamy w archiwum i to zostanie ponownie systematycznie opublikowane, w momencie kiedy będziemy działali w oparciu o finanse firmy pn. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.”
Wkrótce Piotr Moskwa stwierdził, że jego specyficzna działalność, którą jest połączenie misji z ideą – nie może być zwykłą firmą. Zdobyte przez lata doświadczenie, w tym zniszczenie jego działalności gospodarczej, rabunek majątku, zrujnowanie oraz jego prześladowanie i rodziny – stały się wynikiem jego decyzji o budowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Rzecz ta jest ogłaszana od 25 sierpnia 2018 roku praktycznie na wielu serwisach wchodzących w skład Polskie Media Niezależne pt. Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie i w całym internecie.
W informacji podanej przez Redakcję Infoekspres są podane szczegóły działalności sp. z o. o. , także jej niezmienne cele oraz warunki finansowe, które muszą być spełnione do rejestracji firmy w sądzie oraz początkową fazę jej rozruchu.

Od dnia 25 sierpnia 2018 roku Piotr Moskwa zbiera fundusze, które są niezbędne do rejestracji firmy i na początkowe koszty podstawowe.
Według wyliczeń potrzeby finansowe zawarte są w 2 punktach:
1. 5 tysięcy złotych, tzw. kapitału sp. z o. o. – do jej sądowej rejestracji,
2. 4,5 tysiąca złotych na: koszty podstawowe trzech pierwszych miesięcy działalności.

Zgodnie z tym, Piotr Moskwa zadeklarował rejestrację i uruchomienie sp. z o. o. niezwłocznie po zebraniu blisko 10 tysięcy złotych.
Na chwilę obecną, dzień 9 października Piotr Moskwa zebrał: 1,365 złotych (jeden tysiąc trzysta sześćdziesiąt pięć złotych)
Jak długo Piotr Moskwa będzie zbierał pieniądze na ten cel ?
Teraz wszystko zależy od ludzi, którzy uznają, że Polskie Media Niezależne są Polsce i Polakom bardzo potrzebne.

Jeżeli uważasz, że potrzeba wspierać pracę Piotra Moskwy, który działa ponad 20 lat na rzecz Polskiej Racji Stanu, a przy tym ma pełne prawo zarabiać na niezależnym dziennikarstwie i mediach – możesz też pomóc w budowie sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.
Jak możesz nas wspierać ? Opisane metody wsparcia – zobacz – znajdziesz w zakładce „Wsparcie

 

Krzysztof Woźniak
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 9 październik 2018 rok, godz. 07:14
Kontakt z niezależnymi dziennikarzami, w tym z detektywami DBŚ

Kontakt z nami można nawiązać w następujący sposób:
1. Telefoniczny, pod numerami: +48 792 878 969, +48 792 646 848 (sieć Play)
2. Elektroniczny, pod adresem e-mail: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

 

Detektywi – dziennikarze śledczy

Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Archiwum DBŚ: Sprawa Marty Popiel z Warszawy powraca jak bumerang, czyli rzecz dalsza o tym jak ją wrobiono, uwięziono i skazano, a dla „dobra sprawy” zabroniono kontaktu z dziennikarzami !

Szczecin, Polska. Sprawą Marty Popiel osobiście zajmował się Piotr Moskwa, który zajmuje się przede wszystkim ukartowanymi sprawami uwięzienia ludzi w Polsce i za jej granicami.
Sprawa Marty Popiel podobna jest do sprawy Andrzeja Mackiewicza ze Skarżyska Kamiennej i Jana Bieleckiego z Wałcza i wielu innych osób.

Piotr Moskwa i jego akcja w sprawie Marty Popiel

Piotr Moskwa przyjął sprawę Marty Popiel od jej matki Zofii w okresie września 2011 roku, zaraz po otrzymaniu rozpaczliwego listu.
Zaczął działać w jej sprawie zgodnie z prawem i regułami, które przede wszystkim określa Pełnomocnictwo imienne dane każdemu dziennikarzowi w określonym przypadku.
Piotr Moskwa już na samym początku stwierdził, że obrona nie działa na korzyść Marty Popiel, a w stu procentach na rzecz oskarżenia.
Obrońcy Marty Popiel brali pieniądze od rodziny Popielów i ich oszukiwali.
Piotr Moskwa mając Pełnomocnictwo wystąpił do wielu oszustów „mecenasów” o zwrot pieniędzy wpłaconych przez rodzinę Popielów – mając je odzyskać i przekazać na niezależną działalność dziennikarską i Polskie Media Niezależne, w tym na RiTVI, czyli Radio i Telewizję Internetową.
Oprócz działań fizycznych w obrębie oskarżonej Marty Popiel, która wówczas znajdowała się w Areszcie – Piotr Moskwa działał medialnie ukazując prawdziwe przyczyny jej uwięzienia.
Łącznie doszło do emisji kilku artykułów o historii Marty Popiel, które na nowo zostaną opublikowane, a obecnie znajdują się w Archiwum Infoekspres.pl, podobnie jak wiele tematów innych ludzi – tymczasowo wstrzymanych.
Według oskarżenia Marta Popiel miała dokonywać uporczywego nękania – stalkingu – lekarza Adama Sidorowicza, którego w świetle zgromadzonych dowodów nie było !
Nigdy nie znaleziono nadawcy SMSów do lekarza – pomimo tego Marta Popiel „jako ich nadawca” i groźny przestępca – siedziała przez 1 rok w celi z osobami oskarżonymi o morderstwo !
Sprawa Marty Popiel była niejawna, lecz pomimo tego sędzia ją prowadzący zezwalał na udział telewizji TVN i dziennikarzy z gazet, które według Piotra Moskwy działały pod określone zamówienie Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce” będąc opłacone.
Piotr Moskwa ujawniał i podważał oskarżenie Marty Popiel. Był m. in. w sądzie na Woli w Warszawie, kiedy odbywała się jej sprawa i „starł się” z Rafałem Rogalskim adwokatem „pokrzywdzonego” – zwolennikiem „mgły smoleńskiej” etc.
Piotr Moskwa widział Martę Popiel, kiedy prowadzono ją po korytarzu sądu – niczym galernika skazanego na dożywocie.

W pewnym momencie działania Piotra Moskwy były tak silne, że dawały powody do szybkiego uwolnienia Marty Popiel z Aresztu, a potem jej oczyszczenia z zarzutów i uzyskania odszkodowania od Skarbu Państwa.

Kiedy Piotr Moskwa był już przekonany, że kwestią dni jest jej uwolnienie – nagle matka Marty Popiel – cofnęła Pełnomocnictwo.
Jak wskazuje obecnie Zofia Popiel – nie miała wyboru, bowiem zażądano od niej jednoznacznie rezygnacji z pomocy dziennikarzy śledczych.
Wybór wg Zofii Popiel był taki: „Albo my albo oni.”
My pomożemy – czyli „adwokaci.” Dziennikarze Śledczy – nic nie mogą, tylko szkodzą. Tak wmawiali Popielom ludzie, którzy zastraszyli ich kompletnie.

W momencie dosłownego zastraszenia Zofia Popiel i jej mąż Tadeusz – zgodzili się z „adwokatami” oskarżonej, na ich żądanie.

Od tego momentu, jak się okazuje oskarżenie triumfowało, „adwokaci” wyciągali tylko pieniądze i nic nie robili, aby obalić fikcyjne oskarżenie.
Jak pisał w ostatnim czasie mając jeszcze pełnomocnictwo i zgodę na publikowanie – Piotr Moskwa – Marta Popiel wyszła z Aresztu na wolność.
Dziś dopiero możemy powiedzieć, że… została skazana na dwa lata w mając kilku „adwokatów od dojenia pieniędzy” od rodziny Marty Popiel, którą zrujnowali dokumentnie.

Za ujawnienie prawdy Piotrowi Moskwa i że ten ją opisywał – Rafał Rogalski groził jemu i rodzinie Popielów w Sądzie na Woli.
Piotrowi Moskwa groziła też Barbara Laskowska, która kiedyś była sędzią.
W sprawie obrony Marty Popiel brali udział między innymi: Roman Giertych, Tomasz Janeczko, Sylwia Kaczmarska, Przemysław Florek, Barbara Laskowska.

Jak się dalej okazuje „adwokaci” wnieśli Apelację, którą też przegrali.
Przegrali również Kasację Wyroku, bowiem wg Sądu Najwyższego brak było w niej uzasadnienia.
Ten skandal wskazuje na celowe działanie tak „znakomitych adwokatów” polskich !
Marta Popiel skarżąc się na postanowienia sądów w jej sprawie cały czas twierdzi, że została wrobiona i poświęcona dla sławy Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce”, który patrząc na kwestię smoleńską i jego w niej dokonania ma „niewąsko pod sufitem”, dlatego Jarosław Kaczyński i inni ludzi nie chcą mieć nic z nim wspólnego.

W ważnym interesie publicznym.

 

Marek Zakrzewski – sprawozdawca
Dziennikarskie Biuro Śledcze, Poznań
Pion Śledczy – Grupa Specjalna X2
Infoekspres Polska – Media PMN
6 październik 2013 rok, godz. 23:16
Rolniku, woda na Twojej ziemi nie należy już do Ciebie ! – Teraz woda jest państwowa i należy do instytucji o nazwie: „Polskie Wody”

Uwaga !
Konieczność bezzwłocznego działania !

Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej, czyli ostrzeżenie Piotra Moskwy w roku 2014-tym przed zawładnięciem polską wodą przez „POLSKIE WODY” z mocą antypolskiej ustawy o wodzie. Temat na Spotkania Narodowe z rolnikami w całej Polsce. Przegląd Rolniczy na YT https://www.youtube.com/channel/UC-B7zQFVFNoJRFOwuFeR4hA

Zobacz teraz materiał pt. Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej

Redakcja
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie
Polska, 22 wrzesień 2018 rok, godz. 08:16
12 godzin nie było dostępu do wszystkich serwisów Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie

Szanowni Państwo !

Od godz. 05:59 do godz. 18:00 dnia 20 września 2018 roku nie było dostępu do serwisu Infoekspres.pl oraz wszystkich innych serwisów z grupy Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o.o. w budowie.
Stosowne komunikaty w tej sprawie opublikowano na wielu kanałach Twittera, w tym odpowiedników – połączonych z niedostępnymi serwisami.
Za zaistniałą sytuację – wszystkich przepraszamy.

 

Karol Wiśniewski
Infoekspres.pl
Polska, czwartek – 20.09.2018, godz. 18:40
Kwestia wygnania Żydów z Polski – Kary za rabunek i zniszczenia (wideo)

„Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich ! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.” Franciszek Liszt, światowej sławy pianista, kompozytor, dyrygent

Piotr Moskwa
Spotkanie TKNP „Karta 93”
Szczecin, 7.01.2004, czas 19:43

Informację do rozpowszechniania przekazano do:
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 15 wrzesień 2018 rok, godz. 23:43
Piotr Moskwa: Misję ważną publicznie dla Polaków i Polski wykonujemy dzięki Waszej pomocy finansowej

Polacy, Siostry i Bracia !

Prawda jest taka, że bez pieniędzy nie da się niczego zrobić. Bez pieniędzy nie można tworzyć mediów i dziennikarstwa. Pieniądze są potrzebna zarówno na dziennikarstwo i tworzenie mediów. Pieniądze to w końcu niezależność.

Od 5 stycznia 1998 roku buduję w Polsce niezależność dziennikarską i niezależność medialną, która jest widzialna pn. Polskie Media Niezależne. Mając pieniądze z wielobranżowej działalności mogłem sobie na to pozwolić. Zakładając iż stopniowo zagospodaruję niszę medialną – na treści: bez cenzury, tajemnic i granic, jako pierwszy w Polsce postanowiłem zaistnieć za darmo, działając NON PROFIT. Pisząc bez ogródek prawdę o Polsce i Polakach, tym samym o stanie państwa, historii i wszelkich innych sprawach. Naraziłem się do stopnia takiego, że zostałem zrujnowany, prześladowany, a na domiar tego napadnięto na moją rodzinę, czego ofiarami stały moje dwie córki.

W konsekwencji wyciągnąłem wnioski iż muszę zakończyć misję NON PROFIT i postanowiłem stworzyć Przedsiębiorstwo Medialne – Polskie Media Niezależne Sp. z.o.o, w skład którego wejdzie liczna grupa wydawnictw i serwisów służących wyłącznie Polsce i Polakom, służących Polskiej Racji Stanu.

Wobec nowej strategii działania potrzebuję zgromadzić fundusze na legalizację wyżej wymienionej firmy. Muszę też gromadzić pieniądze na wszelkie moje działanie zarówno w ramach tworzenia: artykułów różnej treści, filmów, a także wszelką moją misję terenową, taką jak np. interwencje oraz na rzecz edukacji i informacji – podczas różnej formy spotkań z Polakami w całej Polsce, chociażby Wydarzeń Publicznych i w obiektach, typu: aule, hale, sale-kluby etc.

Na dzień bieżący planuję patriotyczne Spotkania Narodowe z rolnikami na terenie całego kraju. Pierwsze spotkania z chłopami obecnie uzgadniam na ziemi zachodniopomorskiej. Tu jest informacja.

W planie mam patriotyczne Spotkania Narodowe z: górnikami, kolejarzami, stoczniowcami i ludźmi wszelkich innych zawodów – zatroskanymi losami naszej Ojczyzny Polski. Tematów do realizacji w naszym polskim interesie mamy bez liku. Wiele z nich potrzeba wykonać bezzwłocznie.

Wszystkich Was, którzy uznają moją pracę za wartościową, tym samym oczekują na bardzo dużo materiałów – proszę o wspieranie mojej misji.
Jak to robić ? Przeczytajcie opis w zakładce Wsparcie
Na każdej stronie należącej do Polskich Mediów Niezależnych i partnerów, zakładkę Wsparcie znajdziecie lub opis pod opublikowanym materiałem.
Dziękuję wszystkim za wszelkie wsparcie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie
Szczecin, 15 wrzesień 2018 rok, godz. 09:45
Polska dla Polaków, czyli: Opowieść pewnego emigranta – Jacek Kaczmarski (wideo)

„I tak sam sobie zgotowałem zgubę: Meloman – nie skrzypek, nie bankier – a ubek, Oficer polityczny – nie russkij gieroj. Ani Syjonista, ani też i goj ! Jak ja powiem Jehowie – Za mną, Jahwe stań. Z tą Polską związanym pępowiną hańb !”

 

Redakcja
Kampania Edukacyjna
www.przeglad-wszechpolski.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 8 wrzesień 2018 rok, godz. 11:34
Piotr Moskwa: Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej – Z części przemówienia do polskich patriotów na „Spotkaniu Narodowym”, dnia 6 stycznia 2014 roku, Poznań

Piotr Moskwa: W imię Polskiej Racji Stanu:
„Woda, jest istotą bezpieczeństwa i życia ludzi. Jeżeli ktoś odważa się przejmować jej ujęcia i ją kontrolować, to znaczy, że jest naszym śmiertelnym wrogiem, działa militarnie lub skrytobójczo. Przy pomocy wody można zabijać ludzi szeregiem związków chemicznych. Mamy dowody na stosowanie FLUORU w miejskich wodociągach, na terenie wielu krajów Świata, w czasie pokoju. Polską nie rządzą Polacy, dlatego śmiem wątpić, w zapewnienia rządzących przebierańców – udających Polaków, że Polacy są bezpieczni i to oni kontrolują w 100 procentach wodę pitną w Polsce. Adolf Hitler w obozach koncentracyjnych dawał do picia – ludziom uwięzionym – wodę z FLUOREM. W obronie naszych ujęć wody należy takie działanie ścigać i karać surowo. Za zdradę Ojczyzny i działanie wywrotowe osób udających Polaków – należy wykonywać Wyroki Śmierci. Na wojnę skrytobójczą z Polską i Polakami – prowadzoną przez zakonspirowanego OKUPANTA, należy odpowiedzieć, tym samym dokładnie, co w roku 1939. Polacy, miejcie na uwadze szczególnej to, że: Nie ma znaczenia, czy trwa wojna militarna, czy skrytobójcza ? Ten, kto ją prowadzi militarnie lub w sposób tajny – poprzez to, że podstępnie wszedł do polskich instytucji, udając Polaków – jest wrogiem śmiertelnym, którego potrzeba wyeliminować. Kto wszedł podstępnie w struktury naszego państwa i rozbija je od środka, niszcząc naszą całą państwowość, w tym: gospodarkę, rodzinę, rolnictwo – zdrową żywność, Kościół Katolicki i wszelkie inne narodowe dobra – jest winien zbrodni na Narodzie Polskim. Zgodnie z tym, nie stanowi żadnej władzy nad Polską i Polakami, jest li tylko UZURPATOREM, którego potrzeba pojmać, osadzić w celach, osądzić i stracić na mocy Wyroku Sądu Wojennego. Skoro trwa wojna z Narodem Polskim, to obrona konieczna jest w pełni uzasadniona. Nie możemy czekać, aż Okupanci i zdrajcy – kolaboranci pozbawią nas naszych praw do naszej Polskiej Ziemi Świętej od tysiącleci. W tej chwili zabierają Polakom dzieci, handlują nimi, jako dobrem komercyjnym, dzieci wywożą jak niewolników za granicę, niszczą i rabują Polskę i Polaków. Wilczyca broni swoje dzieci, to samo niedźwiedzica, czy inne zwierzę. W jesteście ludźmi i nie rozumiecie jeszcze: Co się naprawdę w Polsce Polaków dzieje ? Zacznijcie myśleć samodzielnie. Macie się bronić, jak wilczyca i niedźwiedzica, macie stawiać czynny opór. Rodzina to jest rzecz święta, to bastion i początek odrodzenia siły narodowej. Rodzina plus rodzina i kolejna rodzina etc. – tworzy społeczeństwo, w końcu tworzy naród. Naród tworzy państwo, które już jawnie OKUPANCI – wrogowie Polaki i Polaków niszczą. Cel jest zrozumiały: Polska ma nie istnieć ! Polacy, obowiązkiem waszym jest tworzyć struktury polskiej obrony koniecznej i się bezzwłocznie jednoczyć – na terenie całej Polski. Polacy, na co Wy jeszcze czekacie, do jasnej cholery ?! Z racji potrzeby obrony, koniecznej, a nią jest zawsze skuteczny atak i likwidacja wrogów państwowości, należy od zaraz zakładać struktury państwa podziemnego, wzorowane ściśle z okresu II Wojny Światowej. Koniecznie w całym kraju muszą powstawać strzelnice, na których potrzeba wszystkich uczyć posługiwania się bronią i celnego strzelania. Do nauki strzelania należy wykorzystywać broń legalną o parametrach – zbliżonych do broni ostrej. Broń taką można legalnie kupić i posiadać. Umiejętności każdego strzelca będą takie same, jak zostanie uzbrojony w broń ostrą. Do elementarnego wyszkolenia potrzeba włączyć naukę walki wręcz gołymi rękami oraz przy użyciu broni białej. Obowiązkiem naszym jest powołać podziemne struktury państwa polskiego na terenie całej Polski i odpowiednio połączyć siecią komunikacyjną i wymiany danych, aby nas nie podsłuchiwano i w celu wykluczenia inwigilacji, która jak wiemy jest prowadzona, cały czas – potajemnie w Polsce. Zdecydowanie mamy do czynienie z tajną OKUPACJĄ Polski, która jest prowadzona przez zakonspirowanych urzędników-bandytów udających Polaków i zdrajców-kolaborantów – dla mocodawców, którzy tworzą korporacje i KARTELE antyludzkie. Mając na uwadze iż ci wrogowie śmiertelni, chcą wywołać wojnę z Rosją – wmówić Polakom, że mordowali Polaków, a nie SYJONIŚCI żydowscy i hazarscy, należy dziś już utworzyć Polski Ruch Oporu Narodowego i Straż Polską. Polski Ruch Oporu Narodowego – będzie miał za zadanie budować struktury państwa podziemnego, łącząc przy tym wszelkie organizacje do obrony koniecznej. Straż Polska musi mieć najwyższe uprawnienia do działania, aby mogła tworzyć i nadzorować budowę prawdziwej polskiej armii i prawdziwej polskiej policji – instytucji polskich, zdolnych pilnować granic wszystkich Polski. Dopóki nie zbudujemy polskiego wojska i policji, obowiązki tych instytucji będzie pełnić – Straż Polska. Potem Straż Polska przejmie zadania kontrolne nad nowymi strukturami i będzie nimi dowodzić. Musimy pamiętać, że Polacy powstają z niebytu po 123 latach i siła jest ich potężna zawsze, kiedy są zjednoczeni. Kłócenie nas i dzielenie, jest celowe. Robią to pseudo Polacy, wrogowie – Okupanci, którzy twierdzą iż rządzą Polską, abyśmy jako Naród Polski byli bezbronni. ŻADNA władza od roku 1944 – nie jest władzą legalną, jedynie uzurpowaną. Władzę nad Polakami dał PRZEBIERAŃCOM – ludobójca żydowski Józef Stalin z Gruzji, który był SYJONISTĄ i MASONEM. Na początku władzę nad Polakami sprawowali ludzie z NKWD i Gestapo, którzy mordowali naszych ojców i dziadów. Obecnie władzę nad Polakami o Polską – mają ich dzieci i wnukowie. Wzywam Was wszystkich, w końcu jako ludzi – istoty rozumne – do walki z przebiegłym OKUPANTEM. Trwa wojna z Polską i Polakami. Miejcie na uwadze to wszystko Polacy i zacznijcie się w końcu bronić ! Wstańcie z kolan ! Śmierć wszystkim wrogom Polski i Polaków !”

Wycinek przemówienia

 

Marta Krajewska
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 7 styczeń rok 2014, godz. 04.16
Żydzi chcą rozbroić Polaków, aby mogli bezkarnie rabować państwo i Naród Polski – Broń czarnoprochowa i każda inna ma być zabroniona !

Dlaczego Polacy nie mogą mieć broni ?
Sprawa jest prosta: Żydzi się boją, że uzbrojeni Polacy nie pozwolą na dalszy rabunek Polski i Polaków.

Odwołując się do mądrości Narodu Polskiego, potrzeba natychmiast wyciągać rzeczowe wnioski z nauki historii, która jest najlepszą matką życia na Ziemi. W odniesieniu do szeregu informacji pojawiających się w różnych mediach w roku 2018-tym nt planowanego rozbrojenia Polaków ze wszelkiej broni palnej w Polsce – potrzeba się zgodzić z głosami coraz liczniejszymi, że za tym działaniem stoją Żydzi, którzy dokonali rabunku i zniszczenia Polski i Polaków, którzy chcą realizować swój chory plan wydziedziczenia Polaków ze wszystkiego, aby utworzyć zaplanowaną Judeopolonię-POLIN, co w jasny sposób Polakom mówi prezydent Andrzej Duda. Kolejna sprawa to żydowskie nieuprawnione roszczenia, które jasno pokazuje zatwierdzona w USA: Ustawa 447 – dotycząca „pożydowskiego” mienia bezspadkowego.

Jak działać bezkarnie, tym samym rabować ?

Nie jest żadną tajemnicą, że władza w Polsce – nie jest władzą Prawdziwych Polaków. Widzimy to na przykładach:
1. Ustawy o IPN, która została napisana pod dyktando Izraela,
2. Sprawy ekshumacji w Jedwabnym pod dyktando Izraela,
3. Sprawy zawłaszczania Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu pod dyktando Izraela,
4. Sprawy sprzedaży Lasów Państwowych pod dyktando Izraela.

Rzecz jasna przykładów można podać więcej, jednak w zupełności wystarczy tyle. Do jeszcze niedawna Polacy patrzyli na to wszystko spokojnie. Liczyli na to, że do dalszych przejawów bezprawia, nie dojdzie, a te które spotkało Polaków ze strony Żydów – zostanie w końcu prawnie rozliczone.
Niestety, miarka się przebrała i Polacy przestali wierzyć Żydom. Przestali wierzyć, że pośród nich znajdują się uczciwi Żydzi.
Dziś całą Polskę i świat obiegają informacje na temat historii Żydów na przestrzeni wieków.
Historia ich działania przeciwko ludzkości, cały czas się powtarza. Żydzi się nie zmieniają, są niereformowalni.
Mając na uwadze plany Żydów wobec Polski i Polaków, dziś Prawdziwi Polacy – posiadający broń, mający zdolność do obrony własnej i swojego majątku, tym samym Ojczyzny swojej Polski – stoją Żydom na przeszkodzie.

Nie jest żadną tajemnicą, że władza, która daje obywatelom prawo do broni – jest władzą prawdziwą i reprezentuje Polską Rację Stanu.
Jeżeli władza nie daje prawa do broni, broń zabiera, to oznacza, że zabiera Polakom prawo do obrony.
Pamiętać należy o tym, że Naród Polski jest SUWERENEM w Polsce.
To Naród Polski wybiera władzę, a jeśli ta władza nie reprezentuje Polski i Polaków, nadto służy obcym interesom, w tym Żydom, to potrzeba ją natychmiast zmienić.

Plany Żydów mogą zostać wcielone w życie pod warunkiem, że Polacy nadal się będą zgadzali na rządy Żydów nad Polską i Polakami. Wówczas zostaną rozbrojeni przez Żydów ze wszelkiej broni palnej, którą na dzień bieżący posiadają i mogą legalnie kupować.
Jeżeli ktoś dziś powie, że mamy przecież policję i wojsko, nadto naprawiane prawo, a z racji tej nie ma się czego obawiać, to znaczy, że wierzy Żydom i za nic ma prawdziwą historię.

Historia prawdę mówi

Polska miała nie istnieć. Rozbiory i zabory. Nie było Polski na mapach świata przez 123 lata. Żydzi mieli udział w jej rabunku. Współpracując z zaborcami przejmowali ziemię i całe majątki Polaków, których zsyłano na Syberię. Żydzi liczyli na to, że Polska będzie ich „Ziemią obiecaną” i z racji tej w roku 1914 wspólnie z Niemcami zaplanowali powstanie Judeopolonii na ziemi należącej do Narodu Polskiego. Judeopolonia to w istocie żydowskie państwo. Więcej informacji o budowie państwa żydowskiego wg projektu Żydów i Niemców z roku 1914, znajduje się w filmie pt. Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Andrzej Leszek Szcześniak https://www.youtube.com/watch?v=qZrN91E7vDE
W roku 1918 Polska odzyskuje Niepodległość, z czego Żydzi nie są zadowoleni, bowiem ich projekt budowy Judeopolonii stanął pod znakiem zapytania.
Z racji tej w maju roku 1926 doprowadzają do zamachu, aby przejąć kontrolę nad Niepodległą Polską. Sprawcą zamachu był zdrajca Józef Piłsudski, który był Litwakiem, czyli Żydem z Litwy. Prawdziwe nazwisko Piłsudskiego to Selman. Piłsudski był agentem: Austro-Węgier, następnie Prus, Niemiec oraz Japonii. Przyjaciel Hitlera i agent masoński. Nie dziwi zatem fakt, że teraz Żydzi wmawiają Polakom i całemu światu, że Piłsudski był zbawicielem Polski, któremu przypisano zasługi Ignacego Paderewskiego i Romana Dmowskiego. Ostatnim wymienionym należy postawić pomniki w całej Polsce, a nie masonowi i zdrajcy, z pochodzenia Żydowi.
Kim był Józef Piłsudski ? W sposób rzetelny opowiada ksiądz Piotr Natanek, w filmie pt. Ksiądz Piotr Natanek: Roman Dmowski – katolik, narodowiec. Józef Piłsudski – socjalista, marksista https://www.youtube.com/watch?v=75mjSPxw1xs&t=40s

Z historii wynika jasno, że Żydzi zawładnęli Polską już przed II wojną światową. Wówczas wysługiwali się Hitlerowi i Stalinowi, działając przeciwko Polsce i Polakom.
Mordowali Polaków służąc w NKWD (odpowiadają za Katyń i inne miejsca LUDOBÓJSTWA), Gestapo, będąc w Judenratach i Policji Żydowskiej i KAPO obozowym oraz wszelkich innych formacjach wrogich Polsce i Polakom. Po wojnie tworzyli UB, KBW, WSI, WSW, SB i robili to samo z Polską i Polakami, dlatego dziś Polska Ojczyzna Polaków – nie jest wolna i sprawiedliwa.

Wobec wymienionych faktów – Polacy nie mogą się godzić na rozbrojenie. Wobec prawdziwej historii, która mówi jednoznacznie, że rozbrajali nas zawsze wrogowie. Dziś wyciągając wnioski z historii, widzimy, że nadal wrogami Polski i Polaków są Żydzi, którzy Polskę i Polaków do zguby prowadzą – żądając rozbrojenia całkowitego Polaków.

Prawo do obrony, to prawo do posiadania broni

Każdy Polak musi mieć prawo do obrony własnej i rodziny oraz swojego mienia, musi mieć prawo do broni.
Każdy Polak musi mieć prawo do posiadania broni, bo tylko wtedy skutecznie ochroni siebie i swoich najbliższych oraz swój majątek.

Polacy nie mogą ufać nikomu, muszą być świadomi zagrożeń, które się wiążą z całkowitym rozbrojeniem.
Polacy muszą umieć obchodzić się z bronią, muszą umieć strzelać, muszą mieć prawo posiadania broni, dla obrony koniecznej oraz Polski i Polaków.
Jeżeli dziś Żydzi planują rozbroić Polaków, to potrzeba powiedzieć im stanowcze: nie !

Wnioski nasuwają się same.
Polacy masowo kupujcie broń czarnoprochową i każdą legalną !
Polacy, róbmy to co robili nasi ojcowie i dziadowie, z tą jednak różnicą, że nie dajmy się nikomu rozbrajać, aby nie stać się ofiarą Żydów, jak nasi przodkowie, którzy uwierzyli Żydom z UB w amnestię, po czym oddali broń, a następnie zostali bestialsko zamordowani w katowniach, przez ludzi Żyda Jakuba Bermana z NKWD.

Do wiadomości wszystkich Polaków:
Prosimy o masowe udostępnianie tej informacji !

 

 

Ruch Patriotyczno-Radykalny
Polski Ruch Oporu – Sierpień 2014
TKNP „Karta 93”
Informację do rozpowszechniania przekazano do:
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 4 wrzesień 2018 rok, godz. 15:07
Żydzi przerabiają Polskę na Judeopolonię ! – Już głoszą, że Polski nie ma. Jest POLIN !

„Żydzi już POLIN ogłaszają, Judeopolonię budują

Polska, kraj od wieków bogaty, przez Żydów jest rządzony, celowo Naród Polski do biedy jest prowadzony.
Polaków za chlebem Żyd podstępnie na Obczyznę wypędza, bo z celowego rabunku i zniszczenia – w Polsce panuje nędza.
Takim oto podstępem Żyd Polskę na JUDEOPOLONIĘ przerabia, Polska, to już POLIN – Żyd opowiada.
Jak zatem Polacy mają żyć w Polsce, przez Żydów rządzonym kraju, kiedy Żydzi od czasów Józefa Stalina, cały czas Polaków udają ?
Potrzeba zmiany konieczne natychmiast przeprowadzić, Żyda każdego ujawnić i władzy pozbawić… (!)” – Piotr Moskwa

Fragment wiersza dotyczący projektu: Judeopolonia
Obecnie Judeopolonia tworzona jest w Polsce.
Więcej informacji o budowie państwa żydowskiego wg projektu Żydów i Niemców z roku 1914, znajduje się w filmie pt. Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Andrzej Leszek Szcześniak

 

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 4 wrzesień 2018 rok, godz. 06:19
Polscy Patrioci, czy słudzy Szatana ? – System kreuje swoich ludzi, aby Prawdziwi Polacy byli sługami Żydów !

Eter TV demaskuje: Jacka Międlara, Jerzego Ziębę, Janusza Zagórskiego, Piotra Rybaka, Adolfa Kudlińskiego i ich związki z Iluminatami. Znak Bestii 666, który pokazują mówi, że nie służą oni Polakom, ani Polsce.

Polacy, otwórzcie szeroko oczy !
Polacy, myślcie logicznie i samodzielnie !

Piotr Moskwa: „Można oszukać wielu ludzi, ale oszukać wszystkich się nie da. W przełomowym momencie przyjdzie rozwiązanie kwestii żydowskiej w Polsce. Wówczas tą lekcję danom Żydom przez Prawdziwych Polaków – zapamiętają oni na wieki.

Kanał YT Infoekspres 24 przedstawia:

 

Redakcja Infoekspres
Kampania Edukacyjna
www.infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 1 wrzesień 2018 rok, godz. 08:37
Program OBGK: Badania profilaktyczne kości dzieci i dorosłych Sonarami USG w całej Polsce – uzależnione są od zamówień i powstania sp. z o.o.

Dotyczy: Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości nowoczesną technologią USG

Szanowni Państwo !

W odpowiedzi na szereg pytań z całej Polski, które dotyczą badania kości dzieci i dorosłych, w ramach Programu OBGK firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze – informujemy, że zgodnie z decyzją Piotra Moskwy autora projektu pn. Program Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości, badania zostaną ponownie uruchomione w momencie powstania sp. z o.o. – w odpowiedzi na zainteresowanie i zamówienia.

Dotychczasowa forma działalności gospodarczej prowadzona przez przedsiębiorcę, nie była dostatecznie chroniona prawem, przez to w dniu 7 lutego 2012 roku została napadnięta oszczerczym artykułem na łamach „Kuriera Szczecińskiego” w zakresie „niewiarygodnej technologii USG do badania kości” – technologii USG, która jak powszechnie wiadomo, jest nieinwazyjna, czyli nieszkodliwa. Technologia USG to badania ultradźwiękiem. Technologia USG jest wiarygodna, najlepsza i bezpieczna. Stosowana jest obecnie masowo w badaniu wszystkich narządów człowieka. Przykładowo przy pomocy USG badają się wszystkie kobiety w ciąży na całym świecie.

Pisanie i wypowiadanie się przez dziennikarzy i lekarzy o niewiarygodnej technologii USG – posiadanej przez firmę Piotra Moskwy, zostało zaplanowane. Zarówno dziennikarz i lekarz oraz inne osoby, które działały na zamówienie powinny stracić posady i uprawnienia wykonywania zawodu, nadto powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz cywilnej. Osoby winne powinny zapłacić duże odszkodowania Piotrowi Moskwa i wszystkim pokrzywdzonym z tytułu bezprawnego zablokowania profilaktycznych badań dzieci, tym samym narażeniem ich na chorobę kości – Osteoporozę i trwałe kalectwo.
Następnego dnia po wydaniu oszczerczego artykułu w „Kurierze Szczecińskim”, tj. 8 lutego 2012 roku, wszystkie placówki oświatowe, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły – zablokowały badania profilaktyczne dzieci w Szczecinie oraz na terenie wielu miast województwa zachodniopomorskiego.
To oznacza przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu dzieci oraz osób dorosłych. To oznacza przestępstwa dokonane przez urzędników, w tym przestępstwa przeciwko ustawowej profilaktyce, które są prowadzone w placówkach oświatowych.
W ramach profilaktyki dla dzieci bada się: wzrok, słuch.
Badania profilaktyczne stanu kośćca są zwalczane z premedytacją.

W następnym czasie zablokowano konto bankowe firmy Piotra Moskwy i obrabowano z pieniędzy za wykonane badania w innych rejonach Polski, przy pomocy zaocznego fikcyjnego tytułu prawnego – ze szczecińskiego sądu.
Wobec zaplanowanego niszczenia tej działalności – Piotr Moskwa musiał zaprzestać wykonywania badań profilaktycznych kości, skierowanych do wszystkich dzieci i dorosłych mieszkańców Polski.
W okresie kolejnych lat Piotr Moskwa próbował na nowo uruchomić badania profilaktyczne, jednak bez oczekiwanego rezultatu.

Z racji opisanej historii badań kości Sonarami USG w Polsce, Piotr Moskwa postanowił prowadzić je jako sp. z o.o.
Czy dojdzie do uruchomienia profilaktycznych badań kości, a tym samym rejestracji nowego przedsiębiorstwa ?

Warunki wiążące powstanie sp. z o.o. w zakresie profilaktycznych badań kości Sonarami USG, to są przede wszystkim: ludzie zainteresowani badaniami kości własnych i swoich dzieci.
Jeżeli będzie zainteresowanie badaniami, to będą też zamówienia. Jeżeli pojawią się zamówienia, to wówczas będzie sens rejestracji nowego przedsiębiorstwa.

 

Marzena Warszyc
Program OBGK
Infoekspres Profilaktyka
www.program-obgk.infoekspres.pl
Polska, 31 sierpień 2018 rok, godz. 07:27
Piotr Moskwa: Chłopi polscy potrzebują polskiego przywódcy, aby się zjednoczyć, wtedy odbudują wieś i rolnictwo !

Sprawa zjednoczenia polskich chłopów, czyli zorganizowania się w siłę wszystkich rolników w Polsce, to dziś sprawa życia lub śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby. Podobne zdanie na temat konieczności działania miał Franciszek Liszt. Pisał on tak:
Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestie wygnania ich ! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.

Zjednoczenie polskich chłopów musi nastąpić, bowiem tylko jedność ludzi mających wspólny interes, który jest związany z życiem na roli – może dokonać odbudowy polskiej wsi i rolnictwa.

Bajki ludowców o przyszłości rolnictwa

Dziś coraz częściej słyszymy o sprawach wsi i rolnictwa, od polityków z PSL – koncesjonowanej partii w PRLu, działającej z komunistami, jacy to oni są dobrzy i zainteresowani sprawami chłopów.
Nic nowego, to tylko propaganda komunistyczna, której chłopi słuchać już nie powinni wcale.
Chłop nie może ufać ludowcom z PSL, ani obecnym politykom, bo nie ma pośród nich Witosa !

Unia Warzywno-Ziemniaczana

Nowa „unia” powstała, aby nadal ludzi ogłupiać. Chłop polski zarazem i plantator nie chce już żadnej unii ! Unia niszczy Polskę i Polaków. Z Unii Europejskiej potrzeba Polsce uciekać, czym prędzej. Ot, powstała Unia Warzywno-Ziemniaczana. Czyżby stowarzyszenia nie można było inaczej nazwać. Dla przykładu: „zjednoczenie”

Unia, cóż to za nowy twór unijny ?

Powstanie Unii Warzywno-Ziemniaczanej zrodziło się z niezadowolenia plantatorów-producentów, którzy zostali zniszczeni przez obce korporacje, które w Polsce mają markety i dyktują warunki cenowe na rynku.
Korporacje, a właściwie KARTELE sprowadzają do Polski owoce i warzywa, a polski plantator jest celowo niszczony, kiedy zmuszony jest oddać za grosze swoją produkcję. Mało tego, obcy plantator, np. ukraiński jest wspierany przez Warszawę za polskie pieniądze.
Rzecz jest jasna, że w chwili niezadowolenia w branży – związek taki, czy podobny, jest skutecznym argumentem w obronie jej interesu, ale jakaś tam Unia…

O sytuacji niszczenia rolników, co za tym idzie rolnictwa wiemy od czasu likwidacji PGRów, za tym idzie następnie, celowe niszczenie: plantatorów-producentów, hodowców, ogrodników, pszczelarzy – ludzi ogólnie żyjących z pracy na roli.
Co jakiś czas, kiedy pojawiają się niepokoje społeczne, niczym jak grzyby po deszczu pojawiają się obrońcy określonych grup zawodowych, co zawsze musi zastanawiać każdego. To jest taki nieprzypadkowy schemat.
Pojawiają się zatem pytania:
Kim oni są ?
Gdzie oni byli dotychczas ?
Co dobrego zrobili wcześniej dla Polski i Polaków ?

Nowy „Lepper z PISu” oraz dziwne towarzystwo działaczy warzyw i ziemniaków unijnych

W ramach działaczy Unii Warzywno-Ziemniaczanej protestujących widzimy:
1. Michał Kołodziejczak – szef stowarzyszenia (radny z ramienia PIS w gminie Błaszki wg portalu Błaszki https://www.blaszki.pl/gmina-blaszki-triumfuje-w-plebiscycie-samorzadowiec-roku-2015/ samorządowcem został w maju roku 2015 na 5 lat kadencji, wyrzucony z PIS)
2. Piotr Rybak (działał z Kukizem, działał w „Oburzonych”, spalił kukłę Żyda, 17 lat był w Grecji, uznaje za prezydenta i hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego)
3. Jacek Międlar (były ksiądz, który fascynuje się Adolfem Hitlerem i w tym samym duchu przemawia, a nawet napisał polskie „Mein Kampf”, czyli Moja Walka – rozszerzając tytuł: „Moja walka o prawdę”, uznaje za prezydenta i hrabiego Jana Zbigniewa Potockiego)

Przypadek, to nie jest na pewno

W istocie zastanawia mnie cały czas fakt: Jak można z radnego PIS – przejść do walki z władzą PIS, na barykadzie protestów organizowanych przez Unię Warzywno-Ziemniaczaną ?
Coś tu nie gra w tej działalności Michała Kołodziejczaka, dziś jako Trybuna – Unii Warzywno-Ziemniaczanej.
Czyżby ta Unii Warzywno-Ziemniaczana to pomysł był PISu – na wyciszenie głośno wołających o pomoc plantatorów-producentów ?
Wyciszenie nastrojów zawsze kojarzy mi się z kontrolą, czyli inwigilacją.
Dla uwiarygodnienia działalności Michała Kołodziejczaka już niektórzy ludzie wznoszą hasła, że jest on nowym Lepperem.
Andrzej Lepper, kiedy walczył był chłopem, chłopem prześladowanym.
Pokazał rolnikom, jak walczyć chłopi muszą. Leppera można porównać do Witosa.

Sami plantatorzy-producenci bez zjednoczenia polskich chłopów – nic nie zrobią z machiną zaprogramowaną na zniszczenie polskiej wsi i rolnictwa.

Podsumowanie
Pozostaje nadal otwarty temat bezzwłocznego zjednoczenia chłopów w całej Polsce, gdzie pod tym szyldem zjednoczyć się muszą wszyscy, których ziemia żywi i ubiera, którzy pragną mieszkać w Polsce wolnej.

Już wkrótce, bo od 15 września 2018 roku zaczną się w Polsce odbywać patriotyczne Spotkania Narodowe z rolnikami, w tym też: plantatorami-producentami, hodowcami, ogrodnikami, pszczelarzami – mające na celu: doprowadzenie do skutecznego zjednoczenia polskich chłopów, a w konsekwencji odbudowy wsi i rolnictwa w Polsce.

Spotkania Narodowe to omawianie tematów: zaprogramowanej suszy w Polsce, reaktywacji PGRów, ochrony polskiej wody, GMO, ochrony nasion polskich i szereg innych.

Zgłoszenia i informacje dotyczące organizacji Spotkania Narodowego:
Kontakt tel. do redakcji Infoekspres.pl +48 730 345 630, na hasło: „Spotkania Narodowe”
Kontakt e-mail: spotkania-narodowe@prokonto.pl
Kontakt e-mail: przeglad-rolniczy@prokonto.pl

 

Piotr Moskwa
Spotkania Narodowe
www.przeglad-rolniczy.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 27 sierpień 2018, godz. 10:56
Perspektywy nadchodzących zmian w całej Polsce są coraz bliższe. „Układ sterowany” przez zdrajców narodowych od roku 1989 w Polsce nabiera wody i zaczyna tonąć. Naród jest na krawędzi wytrzymałości

Piotr Moskwa – komentuje:
Obecne odniesienie do sytuacji narodu polskiego znękanego przez władzę – pokazuje wybitnie, że do zmian faktycznych zapowiadanych 25 lat temu dojedzie lada moment

Wobec mieszanych nastrojów społeczeństwa polskiego widzącego iż „układ przywódców solidarnościowych” dogadał się z władzą w roku 1989 i stworzył narodowi PRL bis – nową tajną władzę żydowsko-komunistyczną podzieloną między siebie, dziś już wiadomo jest, że lada moment cały naród zażąda autentycznej Wolności, Sprawiedliwości oraz poszanowania prawa i godności.
Wobec ogólnej wiedzy Polaków o trwającej przez 25 lat medialnej demokracji, a wraz z nią dziś bardzo widocznego bezprawia – na każdym kroku, można i potrzeba przewidywać najgorsze scenariusze zdeterminowanego narodu, prowadzące ten ku rzeczywistej Wolnej, Sprawiedliwej i Suwerennej Polsce.

Jak to może wyglądać ? Mówiłem o tym przed wieloma laty:
„Kiedy Polacy będą już przyduszeni do ziemi – wtedy się obudzą ! Kiedy zabraknie w co drugim polskim domu jedzenia – wtedy wyjdą masowo na polskie ulice we wszystkich miastach Polski i zaczną zaprowadzać swoje prawo – na zasadzie rozjuszonego bezprawia, na zasadzie samosądu. Będzie to przerażający bunt eksterminowanego polskiego społeczeństwa, gdzie może też dojść do rewolucji krajowej i samosądów ! Brak wcześniejszych rozsądnych i konstytucyjnych rozwiązań przyniesie rozwiązania siłowe – nad którymi nie sposób będzie zapanować.”

Należy zawsze mieć to na uwadze iż: żadna władza nie jest ostatnia, podobnie jak wojna, czy też rewolucja.

Polski naród czuje się obecnie oszukany i sponiewierany. Naród podstępnie został ograbiony z majątku narodowego, zniszczono mu gospodarkę i rozłożono ekonomię.
Ludzie masowo wyjeżdżają za pracą i chlebem, bo w Polsce by umierać z głodu wielu rodzinom przyszło. Dziś niszczy się rodziny polskie. Trwa wojna państwa z Polakami.

Co może się zatem wydarzyć, kiedy naród polski powstanie z kolan tego jarzma oszustwa i bezprawia ?
Kto jeszcze wierzy w bajki iż przez 25 lat w Polsce to obywatele wybierali w Wyborach polityków, że to Polacy głosowali za przystąpieniem do Unii Europejskiej itd. ?!
Zaprawdę łatwo jest przewidzieć wszystko, kiedy mamy taką jak dziś wiedzę.
Dlatego potrzeba brać pod uwagę, każdy scenariusz zmiany władzy ?
Potrzeba brać pod uwagę każde rozwiązanie, bowiem potrzeba zmienić Polskę i rozliczyć tych, co Polaków do takiego stanu przywiedli.

Wobec takiego stanu rzeczy potrzeba zadać takie pytanie: Czy obecna władza zrezygnuje z władzy i da się rozliczyć w sposób pokojowy ?
Odpowiedzi na pytanie ostatnie nie otrzymamy teraz.

Pokój i Bezpieczeństwo zależy zawsze wyłącznie od ludzi. Ściślej mówiąc od ich silnego zjednoczenia, tylko w tym jednym celu. Kiedy ludzie zbudują silne niepolityczne zjednoczenie – władza wróci do Polaków.
Na gruncie niepolitycznego zjednoczenia można będzie stworzyć silne organizacje, potem wyodrębnić z nich silnych i mądrych polityków.
Bez odpowiedniej strategii nic się nie da zrobić. Nic się nie da zrobić szczytnymi hasłami. Przy odpowiedniej strategii muszą być jeszcze czyny, aby efekty zmian były namacalne, czyli widoczne.

W ważnym narodowym interesie

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Wrocław, 17 maja 2014, godz. 21.15
Samozwańczy hrabia i prezydent Potocki, który twierdzi, że Polska jest pod OKUPACJĄ i rządzą nią Żydzi – będzie startował w Wyborach do SAMORZĄDU w Warszawie

Informacje takie podało 25 maja 2018 roku Radio Zet, w informacji pt. Hrabia Potocki: To ja jestem prezydentem Polski, nie Andrzej Duda https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Hrabia-Potocki-To-ja-jestem-prezydentem-Polski-nie-Andrzej-Duda

Zapowiedź startu Potockiego w Wyborach na Prezydenta Warszawy oznacza, że ubiega się on o posadę w żydowskiej władzy OKUPACYJNEJ !

Potocki to człowiek SYSTEMU, dlatego mówi co chce i nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji.
Każdy inny człowiek, który głosiłby, że jest hrabią lub prezydentem Polski, co rzecz jasna nie jest prawdą, miałby postawione zarzuty prokuratorskie i stanąłby przed sądem lub co najmniej – wysłany byłby na badania do szpitala psychiatrycznego, bowiem sam sobie może zagraża, a co dopiero Polakom.

Potoccy mają udział w TARGOWICY, rozbiorach i zaborach, także fakt ten nie dziwi, że zawsze KOLABORUJĄ przeciwko Polsce i Polakom.

Ludziom, którzy wierzą w to iż jest hrabią i prezydentem – należy współczuć, bowiem nie potrafią myśleć logicznie i samodzielnie.
Do kogo należy radio ZET ? Każdy Prawdziwy Polak powinien wiedzieć. Prowadzącą w tym radiu lat wiele – była „Stokrotka”, której ten pseudonim nadała Służba Bezpieczeństwa (SB).

SKORO już jesteśmy przy mediach służących obcym, to warto wspomnieć o serwisie w Realu24.pl – Roli i Całku, którzy też „hrabiego i prezydenta” Potockiego promują, obok promocji Zbigniewa Kękusia, byłego żydowskiego bankiera oraz promocji Jacka Międlara, byłego księdza, który jest zafascynowany Adolfem Hitlerem i napisał odpowiednik Mein Kampf, czyli „Moja walka o prawdę“ co brzmi po niemiecku: Mein Kampf für die Wahrheit.

Na marginesie tej historii
Podobne rzeczy, a mianowicie o tzw. „bandzie czworga” w Sejmie – głosił Żyd Ozajasz Goldberg – znany w Polsce jako Janusz Korwin-Mikke. Uczestnik Marcowych Żydów, „rzekomo przez pomyłkę” aresztowany i trzymany w więzieniu. Władzę chciał obalać. Na ubraniu w marcu 1968 roku, też „przez pomyłkę” miał sześcioramienną gwiazdę Izraela ! W czasie nie tak odległym Ozajasz Goldberg vel Janusz Korwin-Mikke głosił, że banda bandytów jest w Brukseli. Zmienił jednak zdanie, kiedy na europosła startował w Wyborach, podobnie jak „hrabia i prezydent” Potocki.
Mogą sobie panowie rękę podać, bowiem razem działają przeciwko Polsce i Polakom. To taka NOWA TARGOWICA !
Przypadków podobnych w Polsce jest wiele, lecz o tym… kolejnym razem napiszę.

W bardzo ważnym interesie narodowym

 

Piotr Moskwa
Krytycznie na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polska, 22 sierpnia 2018 roku, godz. 08:17
Prawdziwy hrabia Jan Potocki z Rymanowa Zdroju – Polonica Media Stockholm (wideo)

Piotr Moskwa: Ile jest w końcu hrabiów Janów Potockich ?
Który jest dziedzicem Potockim, a który „przebierańcem” ?
Demaskując „przebierańca” Jana Zbigniewa Potockiego, który się pojawił około 3 lat temu na forum publicznym i gra rolę hrabiego i prezydenta, będąc wspieranym: przez KAPUSIÓW z SB, przez wszelkiej maści szumowinę, „przebierańców”, a nawet „lekarzy naturalnych” od suplementów etc. – postanowiłem wraz z kilkoma dziennikarzami zbadać temat wszystkich spadkobierców z rodziny Potockich.
Zanim się udam na poszukiwania żyjących ludzi z tego rodu i zrobię z nimi materiały do publikacji, dziś już prezentuję Wam Polacy, Siostry i Bracia – niniejszy film, jako materiał wielce wiarygodny.

Informacje o publikacjach i udzielaniu wsparcia
Piotr Moskwa – News YT jest kanałem filmowym, który należy do Polskich Mediów Niezależnych.
Wszystkich zainteresowanych nowymi publikacjami prosimy o wsparcie finansowe, na zasadach opisanych, dotyczących Polskich Mediów Niezależnych, w tym m. in. serwisu i wydawnictwa http://www.Infoekspres.pl/

Dokonać wsparcia finansowego nas można na kolejne cztery sposoby:
1. Eurobank na rachunek nr 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001 – z Polski.
Konto z IBAN i SWIFT na wsparcie zagraniczne z całego świata:
IBAN: PL 84 1470 0002 2012 8311 3000 0001
SWIFT: EBSAPLPW
Właścicielem konta jest moja córka – Natalia Moskwa.

2. Wsparcie finansowe bankowym Czekiem BLIK.
W ramach Czeku BLIK samodzielnie określasz kwotę oraz jednorazowe hasło do odbioru przesłanego czeku. Wspomniany Czek BLIK wysyłasz przy pomocy wiadomości tekstowej np: SMS – na telefon odbiorcy.
Wspomniany Czek BLIK możesz przekazać w czasie rzeczywistym w rozmowie telefonicznej – podobnie jak KODY do wypłat z: Western Union lub Poczty Polskiej itp. firm.
Nadawca Czeku BLIK powinien wiedzieć, czy na usługę tą jest prowizja, czy też nie oraz w jakim Banku najkorzystniej realizować odbiór Czeku BLIK ?
Te wiadomości potrzeba przekazać odbiorcy wsparcia.
Odebrać Czek BLIK mogę całą dobę w BANKOMATACH, które posiadają usługę BLIK.

3. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Pocztę Polską w usłudze „Ekspres Pieniężny” Można to zrobić na poczcie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.pzw.poczta-polska.pl/MKPWWW/NadawaniePrzekazow.aspx

4. Wsparcie finansowe można przekazywać przez Western Union w ich firmie i przez ten formularz (podobnie jak przez banki) https://www.westernunion.com/us/en/home.html

Wsparcie finansowe w ramach punktów 2, 3 i 4 otrzymamy z Polski i z zagranicy w ciągu 10-30 minut.
Pieniądze z Western Union odbierzemy bez strat w oryginalnej walucie, następnie po najkorzystniejszym kursie wymienimy na złotówki.
Dane osobowe potrzebne dla wpłacających:
Piotr Moskwa, 71-562 Szczecin, ul. Marii Rodziewiczówny 1/7, Polska
KODy wpłat z Czeku Blik, Poczty Polskiej i Western Union potrzebne do odbioru pieniędzy – proszę przekazywać drogą telefoniczną pod numery: +48 792 878 969, +48 792 646 848 (Play)

W tytule wszystkich wpłat, o ile jest to wymagane prosimy pisać: „wsparcie ogólne”
Wszystkie operacje potwierdzamy, z uwagi na to – prosimy o informacje o wsparciu.
Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wszelkie wsparcie naszej misji.
Spotkania Narodowe: Wrzesień 2018 – Obudowa polskiego rolnictwa, to konieczność rozmów o: podrzucaniu wirusa ASF, celowym wywołaniu suszy, polskiej wodzie, GMO, reaktywacji PGRów itd.

Informacyjno-edukacyjne Spotkania Narodowe 2018

W trakcie Spotkań Narodowych omawiane będą sprawy, o których się nie mówi w nurtowych mediach – rzekomo polskich i mediach nurtowych polskojęzycznych, w tym między innymi takie jak:

1. Wywołanie suszy w Polsce – przy pomocy tajnych programów wojskowych, dla zniszczenia polskiego rolnictwa, a co za tym idzie sprowadzenia z zagranicy produktów rolnych,
2. Wywoływanie powodzi w Polsce – przy pomocy tajnych programów wojskowych, w tym z roku 1997, a co za tym idzie sprowadzenia z zagranicy produktów rolnych,
3. Podrzucanie wirusa ASF, w celu masowego wybijania zdrowych świń w całej Polsce,
4. Sprawa prawa do wody Polaków, a nowe PRAWO WODNE – „Wody Polskie”, zabierające Polakom wodę,
5. Roundup firmy Monsanto z zabójczym składnikiem Glifosat i inne z tą samą zawartością,
6. Reaktywacja PGRów, czyli przekazanie rolnikom majątków Państwowych Gospodarstw Rolnych,
7. Sprawa GMO i ochrony prastarych polskich nasion,
8. Sprawa obrony koniecznej,
9. Sprawa zjednoczenia wszystkich rolników, hodowców, ogrodników, pszczelarzy, przedsiębiorców – ogólnie ludzi mających ziemię,
10. Inne zagadnienia.

Wszystkich zainteresowanych rolników, hodowców, ogrodników, pszczelarzy, przedsiębiorców – zapraszamy do kontaktu ws. organizacji spotkań.
Kontakt e-mail: spotkania-narodowe@prokonto.pl
Kontakt tel. do redakcji Infoekspres.pl +48 730 345 630, na hasło: „Spotkania Narodowe”

 

Piotr Moskwa,
Spotkania Narodowe
www.przeglad-rolniczy.pl
Polska, 19 sierpień 2018 rok, godz. 13:09
Mein Kampf für die Wahrheit – „Moja walka o prawdę“, czyli dlaczego Jacek Międlar nawiązuje do Adolfa Hitlera ?

Kim jest ex ksiądz Jacek Międlar z Wrocławia ?
Porównanie działania Międlara do Hitlera jest nieprzypadkowe.
Adolf Hitler napisał książkę „Mein Kampf”, w tłumaczeniu na j. polski: „Moja Walka”
Jacek Międlar napisał książkę „Moja walka o prawdę“, w tłumaczeniu na j. niemiecki: „Mein Kampf für die Wahrheit“

Zarówno Hitler i Międlar pisali w swoich publikacjach, że „walczą o prawdę“, jednak jaka to jest prawda ?
Prawdy od Jacka Międlara dowiadujemy się przede wszystkim – nie z jego książki, ale z jego wulgarnego zachowania na planie filmowym filmu „Policjantki i policjanci“ – zobacz – https://www.youtube.com/watch?v=HtNryWdDdlM, zajadłej retoryki wobec wielu ludzi, przemówień publicznych – podczas zgromadzeń, a przede wszystkim agresji do Żydów.
Prawdy od Adolfa Hitlera wobec wielu ludzi, w tym Żydów dowiadujemy się w okresie jego dojścia do władzy w Niemczech, następnie po wywołaniu przez niego II Wojny Światowej.
W istocie zachowania Międlara jak i Hitlera podczas zgromadzeń publicznych noszą cechy agresji połączonej z nienawiścią.

Promocja książki Jacka Międlara we Wrocławiu na rynku połączona z nielegalnym zgromadzeniem

W sobotę 4 sierpnia 2018 roku na rynku we Wrocławiu Jacek Międlar prezentował publikację „Moja walka o prawdę“
Jak się okazuje przy tej okazji przeprowadził nielegalne zgromadzenie używając nagłośnienia.
Zachowanie Jacka Międlara na rynku we Wrocławiu spotkało się z masowym sprzeciwem mieszkańców miasta, którzy protestowali przeciwko Jackowi Międlarowi.
W sprawie nielegalnego zgromadzenia i wypowiedzi Jacka Międlara wpłynęły zawiadomienia do organów ścigania.

Wobec nowych wydarzeń z udziałem Jacka Międlara – ponownie jego sprawami zainteresowała się prokuratura.
Obecnie Jackowi Międlarowi grozi bezwzględna kara pozbawienia wolności.

Jacek Międlar to były kontrowersyjny ksiądz, który porównuje się do zamordowanego ks. Jerzego Popiełuszki, a jego idolem jest Adolf Hitler. W budowie swojego wizerunku Jacek Międlar wspierany jest przez: samozwańczego hrabiego i prezydenta – Jana Zbigniewa Potockiego z Piaseczna, rolnika z Iwkowej – Włodzimierza Knurowskiego, kapusia z SB – Marka Podleckiego z Krakowa, żydowskiego bankiera (bankstera) – Zbigniewa Kękusia z Krakowa, byłego emigranta Piotra Rybaka z Wrocławia, który spędził 17 lat w Grecji, spalił kukłę Żyda, nadto zatrudnia Ukraińców oraz szereg innych ludzi wątpliwie działających dla Polski i Polaków.

Zachowanie Jacka Międlara, jak również to, kim się otacza budzi szereg wątpliwości.
Adolf Hitler, otaczał się Żydami, którzy dostali niemieckie dokumenty i stali się żołnierzami niemieckimi (generałami, pułkownikami, majorami itd. – do stopnia szeregowego łącznie), aby wymordować innych Żydów i obywateli innych narodów, z drugiej strony głosił potrzebę „czystości rasy” – rasy panów, w zgodności z ustawami norymberskimi.
Z całą pewnością walka wg „Mein Kampf” Hitlera nie była toczona w interesie Niemiec !
Dziś okazuje się, że według badań genetycznych – Hitler był Żydem !
Z Wikipedii: „Na podstawie ekspertyz genetycznych przeprowadzonych na zlecenie dziennikarza Jean-Paul Mulders i historyka Marca Vermeeren na 39 krewnych A. Hitlera ustalono, że był on genetycznie w 1/4 Żydem[9][10]. Geny tegoż zawierały haplogrupę E1b1b chromosomów Y[9], czyli tych, które najznaczniej wpłynęły na powstanie ludności żydowskiej na styku Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej” Źródło informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Anna_Schicklgruber

Wobec kontrowersyjnej działalności Jacka Międlara, trudno mówić, że walczy on o prawdę i reprezentuje Prawdziwych Polaków.
Podobieństwo tytułu książki Jacka Międlara do tytułu książki Adolfa Hitlera jest nawiązaniem do polityki wodza III Rzeszy.

Fakt ten zastawiony z innymi przykładami w całej tej historii – zastanawia, czy Jacek Międlar jest Prawdziwym Polakiem ?
Czy Jacek Międlar działa w interesie Polaków, czy też interesie Żydów – dokonując nagonki na nich w stylu Adolfa Hitlera ?
Sprawę w stosunku do Żydów, wrogów którzy szkodzili Polsce i szkodzą – moim zdaniem – należy załatwiać zupełnie inaczej, bowiem budową nienawiści i agresji, nic dobrego Polacy nie osiągną, a jedynie zniżą się do ich poziomu.
Jako dziennikarz śledczy zwróciłem szczególną uwagę na twarz Jacka Międlara, jego mimikę podczas wystąpień publicznych, jego „mowę ciała”, czyli szczególne ruchy i zauważyłem, że unika on robienia mu zdjęć i filmów z profilu.

Mając na uwadze Polską Rację Stanu i działając zawsze w ważnym interesie Polski i Polaków – proszę o masowe rozpowszechnianie niniejszego artykułu, również w tłumaczeniu na inne języki.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 9 sierpień 2018 rok, godz. 05:27
Zbigniew Kękuś z Krakowa – Niezwykły żydowski bankier !

Żydowski bankier Zbigniew Kękuś z Krakowa twierdzi, że był zwykłym pracownikiem banku z którego go Żydzi wyrzucili.
Ten „zwykły bankier” był dyrektorem i zarabiał 35 tysięcy miesięcznie (wiele lat temu) i miał kilkaset ludzi pod sobą.
Który polski bankier w Polsce tyle zarabia ?
Polak to GOJ (zwierzę – nie człowiek) wg TALMUDU, tak mówi i pisze obeznany z TALMUDEM Zbigniew Kękuś !
Czy Żydzi dają zarabiać takie pieniądze GOJOM ?
Zwykły pospolity pracownik banku nie ma takich zarobków.
Żydowski bankier Zbigniew Kękuś nie interesował się Polską i Polakami, kiedy miał posadę.

Obecnie Zbigniew Kękuś zajadle, a przy tym wulgarnie krytykuje WSZYSTKICH Żydów, dzięki którym miał posadę w banku i jest gorliwym polskim patriotą.
Zadaje się przede wszystkim z:
1. Markiem Podleckim, Kapusiem z SB (Służby Bezpieczeństwa) ps. „Janusz”, który donosił m. in. na Janusza Kurtykę (z IPN), który pracował w muzeum w Warszawie, który przez lata kreował Zbigniewa Kękusia na stronie internetowej monitor-polski.pl i kanale YouTube o tej samej nazwie.
2. Jackiem Międlarem, byłym księdzem, który głosił się samozwańczym kapelanem narodowców z ONR, który podgrzewa nastroje antyżydowskie, siejąc wrogie nastawienie Polaków do wszystkich Żydów.
3. Piotrem Rybakiem, który spalił kukłę Żyda, który o wszelkie zło w Polsce wini tylko Żydów, który daje pracę Ukraińcom – zamiast Polakom, który wg informacji dziennikarzy śledczych 17 lat mieszkał i pracował w Grecji, działał następnie dla „układu wrocławskiego” – przy budowie stadionu, po czym stwierdził, że został przez władzę okradziony na 2 miliony złotych.
Piotr Rybak nie interesował się Polską i Polakami będąc w Grecji. Teraz krzyczy o poświęceniu dla ojczyzny i Polsce dla Polaków.

 

Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Wydz. Dekonspiracji
www.dbs.infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 29 lipiec 2018 rok, godz. 08:13
Roman Dmowski mówił 5 godzin o Polsce na konferencji pokojowej w Paryżu – Nie dopuścił do głosu tłumacza, bo nie wierzył Żydom !

Sukces Dmowskiego na konferencji pokojowej w Paryżu, czyli: Traktat Wersalski i odrodzenie Rzeczpospolitej

29 stycznia 1919 roku w czasie konferencji w Paryżu miało miejsce słynne wystąpienie Romana Dmowskiego na temat Polski. Polski dyplomata płynnie mówił przez 5 godzin po angielsku i francusku o aspiracjach odradzającej się Rzeczpospolitej. Dmowski mówił o granicach Polski i roszczeniach. Przedstawił nową mapę Polski z tzw. linią Dmowskiego. Dmowski mówił do przywódców zwycięskich mocarstw i szczegółowo odpowiadał na zadawane przez nich pytania. Dmowski doskonale znał sprawy geograficzne i demograficzne dotyczące ziem polskich. Dzięki temu rzeczowemu wystąpieniu, argumentacja Dmowskiego stała się sprawą kluczową, w zakresie dalszych negocjacji dotyczących nowych polskich granic.
Roman Dmowski w Paryżu mówił w imieniu całego narodu polskiego, któremu po 123 latach przywracał miejsce na mapie Europy.
Roman Dmowski był perfekcyjnie przygotowany do swojego wystąpienia. Kiedy się dowiedział, że tłumacz ma żydowskie pochodzenie – nie dopuścił go do głosu.

28 czerwca 1919 roku został podpisany Traktat Wersalski, czyli dokument kończący I wojnę światową. W imieniu Polski podpisy swoje złożyli: Premier Ignacy Paderewski i Roman Dmowski. Roman Dmowski stanął na szczycie swojej kariery, mając największy wkład w odrodzenie się państwa polskiego.

 

Piotr Moskwa
Historia Prawdziwa
www.przeglad-wszechpolski.pl
Polska, 17 sierpień 2018 rok, godz. 07:23
Rozpoczyna się budowa serwisu Przegląd Rolniczy !

Witamy !

Z dniem 14 sierpnia 2018 roku rozpoczyna się budowa serwisu Przegląd Rolniczy

Mając na uwadze celowe zniszczenie PGRów i niszczenie polskiego rolnictwa, a co za tym idzie polskiej wsi, które doprowadziło do zniszczenia około 50 procent gospodarstw rolnych w Polsce – zdecydowanie konieczne jest powstanie strony informacyjnej dla rolników mieszkających na polskiej wsi, którzy produkują zdrową bezkonkurencyjną polską żywność.

Przegląd Rolniczy, jak wynika z nazwy jest skierowany dla rolników – mieszkających na wsi, a też wszystkich ludzi pracujących na ziemi rolnej, czyli: hodowców, plantatorów, ogrodników i pszczelarzy.

Zadaniem Przeglądu Rolniczego będzie tworzenie informacji związanej z polską ziemią rolną i wsią. Tematy branżowe są bardzo wzajemnie powiązane z rolą, czyli ziemią. Przykładowo: wielu rolników jest też hodowcami i pszczelarzami oprócz tego, że uprawiają ziemię w zakresie produkcji żywności, w tym samym celu hodują zwierzęta i mają pasieki z pszczołami.
To tyle tytułem wprowadzenia dla zainteresowanych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin serwisu…

 

Redakcja
www.Przeglad-Rolniczy.pl
Polskie Media Niezależne – Rok I 2018
Polska, 14 sierpień 2018 rok, godz. 08:09
Spotkania Narodowe: Polska wieś i zdrowa żywność, czyli PGRy należy reaktywować dając w ręce rolników !

Piotr Moskwa: „Naród tworzy państwo. Bez narodu nie ma państwa. Naród Polski musi odbudować rolnictwo i polską wieś, bowiem to leży w interesie państwa – Polski i Polaków. Reaktywacja zniszczonych z premedytacją PGRów, to budowa fundamentów na których powinny powstać Produkcyjne Spółdzielnie Rolnicze – praktycznie od zaraz. Dziś bezzwłocznie na ten cel należy dać rolnikom ziemię leżącą odłogiem i niszczejące nieruchomości po PGRach, w całej Polsce. Wówczas nastąpi błyskawiczne odrodzenie rynku rolniczego.”

Polska. Polacy potrzebują reaktywacji byłych Państwowych Gospodarstw Rolnych, które powinny się stać Produkcyjnymi Spółdzielniami Rolniczymi skupiającymi wokół siebie wielu rolników, w tym też hodowców zwierząt, plantatorów, sadowników – ogólnie producentów zdrowej żywności na polskie stoły.

Temat reaktywacji PGRów, czyli budowy Produkcyjnych Spółdzielni Rolniczych na ich majątku, omawiany będzie w ramach „Spotkań Narodowych” – organizowanych w całej Polsce przez Piotra Moskwę, na terenie całej Polski ze wszystkimi zainteresowanymi.

Kontakt w sprawie organizacji i informacje:
e-mail spotkania-narodowe@prokonto.pl

 

Marzena Grabiec
www.Przegląd-Wszechpolski.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2008
Polska, 28 lipiec 2018, godz. 18:06
Polacy w Polsce i na Obczyźnie: Stańcie do walki o Polskę ! (wideo)

Pamięć i Chwała Bohaterom zamordowanym za Polskę !
Oddajmy cześć: Januszowi Kurtyce, Sławomirowi Petelickiemu, Bohdanowi Porębie, Andrzejowi Lepperowi, Dariuszowi Ratajczakowi, Kazimierzowi Świtoniowi i wielu innym patriotom polskim.
Oni zostali zamordowani, bo mówili prawdę o tym: Co się dzieje w Polsce od roku 1989 i kto za tym stoi ?
Nie pozwólmy, aby ich poświęcenie poszło na marne.

Nie pozwólmy, aby Polska była pod OKUPACJĄ, która zabiera Polakom wszelkie prawa do samostanowienia i wszelkiego bytu.
Ziemia, przemysł, produkcja, handel i usługi w Polsce muszą należeć do Polaków.
Polska muszą rządzić Polacy. Jeżeli nie zmienimy obecnej sytuacji – poprzez zjednoczenie, wówczas pozostanie nam wszystko co jest polskie i Polskę odzyskać siłą.
Dziś zatem w pełni świadomi obecnej sytuacji musimy wracać do ziemi naszych ojców i dziadów.

 

Redakcja
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 5 sierpień 2018 rok, godz. 13:07
Spotkania Narodowe: Alarm ! – Sprawa prawa do wody Polaków, a nowe PRAWO WODNE i „Wody Polskie” ! – Spotkania w Polsce od sierpnia 2018

Rolniku, hodowco, ogrodniku, przedsiębiorco !

W roku 2018 w Polsce weszło w życie nowe PRAWO WODNE, a do zarządzania nimi powołano „Wody Polskie” podmiot państwowy.
Nowe PRAWO WODNE, nie ma nic wspólnego z tzw. gospodarką wodną i jej planowaniem, ale wykończy ono faktyczne stopniowo wszystkich: rolników, hodowców, ogrodników i przedsiębiorców.
Nowe PRAWO WODNE oznacza, że wszystkie wymienione grupy zawodowe – branżowe, mogą używać wody w określonych limitach. Powyżej pobór jest nielegalny.
Nowe PRAWO WODNE to koniec poboru wody ze studni: wierconych i kopanych, a także koniec poboru wody ze: stawów, oczek wodnych, glinianek, rzek etc.
Wszystkie studnie stare i nowe muszą być zarejestrowane przez „Wody Polskie”, w innym razie będą nielegalne.
Za wodę będzie można trafić na 30 dni do więzienia.

Nowe PRAWO WODNE jest bezprawiem, które zniszczy to wszystko w Polsce, co jeszcze nie zostało podstępnie zniszczone i rozgrabione.
Z racji tej bezzwłocznie na terenie całej Polski muszą się odbywać „Spotkania Narodowe” w temacie wody – dla wszystkich wymienionych, którzy bez wody niczego nie wyprodukują i nie wyhodują.
Zabranie Polakom prawa do wody spowoduje sytuację, że wszystko stanie się bardzo drogie i nieopłacalne.
Działanie takie w efekcie doprowadzi do wielu bankructw i zniszczenia jeszcze funkcjonującego: rolnictwa, hodowli, ogrodnictwa i przedsiębiorczości.

W tym stanie rzeczy, mając na uwadze Polską Rację Stanu, a zatem interes nas wszystkich Polaków w naszej Polsce – z nastaniem sierpnia 2018 roku planuję SOBOTNIE spotkania z grupami zawodowymi: rolników, hodowców, ogrodników i przedsiębiorców – na terenie całego kraju.

Zainteresowanych lokalnie wszystkich ludzi proszę o osobisty kontakt ze mną w celu uzgodnienia mojego przyjazdu w określonym terminie.
Wszędzie przyjadę mając wasze zaproszenie i wsparcie finansowe mojej misji dla Polski i Polaków.

Kontakt pierwszy:
1. Przez moją pocztę email: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
2. Przez pocztę Infoekspres.pl, email: infoekspres.pmn@prokonto.pl
3. Przez telefon redakcji Infoekspres.pl nr +48 730 345 630 (sieć Play), w godzinach: 8-10, od pon. – pt. oraz przez całą dobę można przesłać informację SMS z hasłem: „ws. wody”

Uwaga !
Pisząc list elektroniczny, proszę podać swoje dane i numer telefonu, abym mógł – następnie oddzwonić.

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne – 1998-2018
Polska, 7 czerwiec 2018 rok, godz. 05:11
Piotr Moskwa: Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej – Z części przemówienia do polskich patriotów na „Spotkaniu Narodowym”, dnia 6 stycznia 2014 roku, Poznań

Piotr Moskwa: W imię Polskiej Racji Stanu:
„Woda, jest istotą bezpieczeństwa i życia ludzi. Jeżeli ktoś odważa się przejmować jej ujęcia i ją kontrolować, to znaczy, że jest naszym śmiertelnym wrogiem, działa militarnie lub skrytobójczo. Przy pomocy wody można zabijać ludzi szeregiem związków chemicznych. Mamy dowody na stosowanie FLUORU w miejskich wodociągach, na terenie wielu krajów Świata, w czasie pokoju. Polską nie rządzą Polacy, dlatego śmiem wątpić, w zapewnienia rządzących przebierańców – udających Polaków, że Polacy są bezpieczni i to oni kontrolują w 100 procentach wodę pitną w Polsce. Adolf Hitler w obozach koncentracyjnych dawał do picia – ludziom uwięzionym – wodę z FLUOREM. W obronie naszych ujęć wody należy takie działanie ścigać i karać surowo. Za zdradę Ojczyzny i działanie wywrotowe osób udających Polaków – należy wykonywać Wyroki Śmierci. Na wojnę skrytobójczą z Polską i Polakami – prowadzoną przez zakonspirowanego OKUPANTA, należy odpowiedzieć, tym samym dokładnie, co w roku 1939. Polacy, miejcie na uwadze szczególnej to, że: Nie ma znaczenia, czy trwa wojna militarna, czy skrytobójcza ? Ten, kto ją prowadzi militarnie lub w sposób tajny – poprzez to, że podstępnie wszedł do polskich instytucji, udając Polaków – jest wrogiem śmiertelnym, którego potrzeba wyeliminować. Kto wszedł podstępnie w struktury naszego państwa i rozbija je od środka, niszcząc naszą całą państwowość, w tym: gospodarkę, rodzinę, rolnictwo – zdrową żywność, Kościół Katolicki i wszelkie inne narodowe dobra – jest winien zbrodni na Narodzie Polskim. Zgodnie z tym, nie stanowi żadnej władzy nad Polską i Polakami, jest li tylko UZURPATOREM, którego potrzeba pojmać, osadzić w celach, osądzić i stracić na mocy Wyroku Sądu Wojennego. Skoro trwa wojna z Narodem Polskim, to obrona konieczna jest w pełni uzasadniona. Nie możemy czekać, aż Okupanci i zdrajcy – kolaboranci pozbawią nas naszych praw do naszej Polskiej Ziemi Świętej od tysiącleci. W tej chwili zabierają Polakom dzieci, handlują nimi, jako dobrem komercyjnym, dzieci wywożą jak niewolników za granicę, niszczą i rabują Polskę i Polaków. Wilczyca broni swoje dzieci, to samo niedźwiedzica, czy inne zwierzę. W jesteście ludźmi i nie rozumiecie jeszcze: Co się naprawdę w Polsce Polaków dzieje ? Zacznijcie myśleć samodzielnie. Macie się bronić, jak wilczyca i niedźwiedzica, macie stawiać czynny opór. Rodzina to jest rzecz święta, to bastion i początek odrodzenia siły narodowej. Rodzina plus rodzina i kolejna rodzina etc. – tworzy społeczeństwo, w końcu tworzy naród. Naród tworzy państwo, które już jawnie OKUPANCI – wrogowie Polaki i Polaków niszczą. Cel jest zrozumiały: Polska ma nie istnieć ! Polacy, obowiązkiem waszym jest tworzyć struktury polskiej obrony koniecznej i się bezzwłocznie jednoczyć – na terenie całej Polski. Polacy, na co Wy jeszcze czekacie, do jasnej cholery ?! Z racji potrzeby obrony, koniecznej, a nią jest zawsze skuteczny atak i likwidacja wrogów państwowości, należy od zaraz zakładać struktury państwa podziemnego, wzorowane ściśle z okresu II Wojny Światowej. Koniecznie w całym kraju muszą powstawać strzelnice, na których potrzeba wszystkich uczyć posługiwania się bronią i celnego strzelania. Do nauki strzelania należy wykorzystywać broń legalną o parametrach – zbliżonych do broni ostrej. Broń taką można legalnie kupić i posiadać. Umiejętności każdego strzelca będą takie same, jak zostanie uzbrojony w broń ostrą. Do elementarnego wyszkolenia potrzeba włączyć naukę walki wręcz gołymi rękami oraz przy użyciu broni białej. Obowiązkiem naszym jest powołać podziemne struktury państwa polskiego na terenie całej Polski i odpowiednio połączyć siecią komunikacyjną i wymiany danych, aby nas nie podsłuchiwano i w celu wykluczenia inwigilacji, która jak wiemy jest prowadzona, cały czas – potajemnie w Polsce. Zdecydowanie mamy do czynienie z tajną OKUPACJĄ Polski, która jest prowadzona przez zakonspirowanych urzędników-bandytów udających Polaków i zdrajców-kolaborantów – dla mocodawców, którzy tworzą korporacje i KARTELE antyludzkie. Mając na uwadze iż ci wrogowie śmiertelni, chcą wywołać wojnę z Rosją – wmówić Polakom, że mordowali Polaków, a nie SYJONIŚCI żydowscy i hazarscy, należy dziś już utworzyć Polski Ruch Oporu Narodowego i Straż Polską. Polski Ruch Oporu Narodowego – będzie miał za zadanie budować struktury państwa podziemnego, łącząc przy tym wszelkie organizacje do obrony koniecznej. Straż Polska musi mieć najwyższe uprawnienia do działania, aby mogła tworzyć i nadzorować budowę prawdziwej polskiej armii i prawdziwej polskiej policji – instytucji polskich, zdolnych pilnować granic wszystkich Polski. Dopóki nie zbudujemy polskiego wojska i policji, obowiązki tych instytucji będzie pełnić – Straż Polska. Potem Straż Polska przejmie zadania kontrolne nad nowymi strukturami i będzie nimi dowodzić. Musimy pamiętać, że Polacy powstają z niebytu po 123 latach i siła jest ich potężna zawsze, kiedy są zjednoczeni. Kłócenie nas i dzielenie, jest celowe. Robią to pseudo Polacy, wrogowie – Okupanci, którzy twierdzą iż rządzą Polską, abyśmy jako Naród Polski byli bezbronni. ŻADNA władza od roku 1944 – nie jest władzą legalną, jedynie uzurpowaną. Władzę nad Polakami dał PRZEBIERAŃCOM – ludobójca żydowski Józef Stalin z Gruzji, który był SYJONISTĄ i MASONEM. Na początku władzę nad Polakami sprawowali ludzie z NKWD i Gestapo, którzy mordowali naszych ojców i dziadów. Obecnie władzę nad Polakami o Polską – mają ich dzieci i wnukowie. Wzywam Was wszystkich, w końcu jako ludzi – istoty rozumne – do walki z przebiegłym OKUPANTEM. Trwa wojna z Polską i Polakami. Miejcie na uwadze to wszystko Polacy i zacznijcie się w końcu bronić ! Wstańcie z kolan ! Śmierć wszystkim wrogom Polski i Polaków !”

Wycinek przemówienia

 

Marta Krajewska
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 7 styczeń rok 2014, godz. 04.16
Warszawa. Piotr Moskwa: „Te media mogły robić, co chciały z Polakami i z innymi narodami…” – Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki to ludzie SYSTEMU !

Podczas protestu w roku 2014 Piotr Moskwa mówił o OKUPACJI Polski i potrzebie zjednoczenia Polaków, aby Polska była wolna i suwerenna

Jakiej Polski dla Polaków chcą dr Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki ?

Fragmenty wybrane z protestu Piotra Moskwy w Warszawie:
„Te media mogły robić, co chciały z Polakami i z innymi narodami, bo oni mają władzę nad mediami, te media im służą i nam Polakom zabraniają mówić, że to jest Polska, że to nie jest społeczeństwo, ale Naród Polski, jest suwerenem, a My musimy wstać wszyscy z kolan i tych łajdaków pogonić: do Izraela, do Rosji, do Niemiec, aby w naszych sądach byli Polacy i prawo stanowili Polacy i rządzili nami Polacy, a nie zdrajcy – kolaboranci, którzy służą: Rosji, Niemcom, czy też USA i Izraelowi.”

„Brakuje mi tylko rodacy Waszego wsparcia. Nie musicie koło mnie stać, stójcie tak, jak teraz stoicie. Pomóżcie mi finansowo, abym mógł jeździć i robić swoją misję.”

Kolejny protest przeciwko bezprawiu w Warszawie, był bardzo dynamiczny. Piotr Moskwa nie spodziewał się, że wkrótce będzie musiał zakończyć ogólnopolską akcję na skutek oszczerstw ludzi z Krakowa, którzy mówili, że są Polakami.

Zamachu na misję dokonał dr Zbigniew Kękuś z Krakowa, były BANKSTER z ING Bank, nomen omen kolega KAPUSIA Marka Podleckiego z Krakowa, Tajny Współpracownik SB o ps. „Janusz”
Doktor Zbigniew Kękuś, praktycznie zaraz po proteście 18 sierpnia 2014 roku rozgłaszał iż Piotr Moskwa jest agentem MOSSADU, ponadto nie ma żadnego Dziennikarskiego Biura Śledczego, o którym mówi i jego działanie jest wymierzone przeciwko Polakom.
Z relacji świadków wynika, że Marek Podlecki stwierdził iż Piotr Moskwa przeszedł specjalne szkolenie w USA, prowadzone przez obce służby i dlatego jest dobrym mówcą. Rzekome szkolenie wynika z tego iż potrafi robić intonacje głosowe (przyp. intonacja głosu to fachowa zmiana barwy głosu, tonu i głośności w zależności od tworzonej sytuacji i atmosfery, odnosząca się do kontekstu wypowiedzi mówcy) – odpowiednio podgrzewając atmosferę wokół siebie.
Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że doktor Zbigniew Kękuś i Marek Podlecki SWOJE tezy oparli o to, że Piotr Moskwa mówi, co chce i nikt mu nie przeszkadza ?
Na domiar tego WYTWORZYLI „otoczkę niejasności”, czyli, że jest „agentem specjalnym”, bo pilnuje go policja !

Zdecydowanie w działaniu Piotra Moskwy nie ma nic dziwnego. Gwarantuje taką ochronę zapis w Konstytucji RP. Piotr Moskwa zawsze prosi o ochronę policji i zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce – ją dostaje.
Dodać należy przy tym, że Piotr Moskwa dnia 18 sierpnia 2014 roku poznał osobiście wymienionych ludzi.
Wydarzenie pod pomnikiem Adama Mickiewicza filmował Marek Podlecki, który zastąpił kamerzystę Piotra Moskwy, który do Krakowa nie dojechał, będąc zatrzymany w bardzo dziwnych okolicznościach.
Marek Podlecki zaoferował pomoc z kamerą przy takich wydarzeniach w Polsce – mówiąc, że filmy nagrywa dla Piotra Moskwy i wszystkie mu je następnie przekaże. Piotr Moskwa nie podejrzewając złych intencji – się zgodził.
Faktem jest, że blisko 1 rok Marek Podlecki filmów Piotrowi Moskwa nie chciał oddać, ponadto zarabiał na nich bez jego zgody i wiedzy.
Wtedy Piotr Moskwa zaczął badać: Kim naprawdę jest Marek Podlecki ?
Piotr Moskwa dobrał sobie kilku dziennikarzy z DBŚ i rozpracował Marka Podleckiego. Sięgnął przy tym do czasu: od jego działalności z Januszem Kurtyką (przyp. na którego między innymi donosił) aż po jego misję w ramach Służby Bezpieczeństwa do USA i teczki w archiwach IPN.

Torpedowanie misji Piotra Moskwy przez dr Zbigniewa Kękusia i Marka Podleckiego w zakresie prowadzonych protestów pn. Protest Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie w Polsce – praktycznie osiągnęło zamierzony skutek. Piotr Moskwa dzięki aktorom – udającym polskich patriotów – stał się agentem obcych służb. W wyniku ich działania, a potem jeszcze innych osób – Piotr Moskwa przerwał prowadzenie protestów z powodu zatrzymania finansowego wsparcia wielu Polaków, którzy byli zainteresowani tą inicjatywą, ale przestraszyli się, że pomagają „agentowi specjalnemu” ze Szczecina.
Ludzie uwierzyli w brednie BANKSTERA i KAPUSIA.
Komu zależało na tym, aby Piotr Moskwa nie prowadził tak ponadczasowej akcji, która była i jest cały czas potrzebna ?
Komu zależało na tym, aby Piotr Moskwa nie edukował i nie informował Narodu Polskiego podczas wydarzeń publicznych w kilkudziesięciu miastach polskich ?

Kto jest kto, czyli Piotr Moskwa kontra ludzie SYSTEMU !

Kiedy Piotr Moskwa rozpoczął swoja misję w roku 2008 na terenie Polski, to on jako pierwszy oficjalnie wszedł w niezależną niszę medialną i naraził się wielu ludziom, którzy za to zaplanowali zemstę na jego rodzinie.
Piotr Moskwa przez lata mówił i mówi prawdę, dlatego naraził się decydentom-urzędnikom, ŚCIŚLEJ MÓWIĄC bandytom.
W roku 2008, kiedy Piotr Moskwa ujawnił, że działa dla Polski i Polaków od 1998 roku poza Polską i mówił to, o czym dopiero dziś mówią „namaszczeni ludzie” przez SYSTEM. Czy w roku 2008, ktoś słyszał w Polsce o: Kękusiu – urzędniku bankowym koledze Morawieckich, Podleckim – urzędniku muzeum, Roli – mającym studio telewizyjne, media i kamery profesjonalne z „datków” i Całku – dobrym policjancie, Stonodze – ściągającym długi, Cichockim – prezydencie z Piaseczna, Potockim – zwanym hrabią i prezydentem na uchodźstwie, Kudlińskim – zabijaką z Legii Cudzoziemskiej, który tworzy jawną armię przeciwko OKUPANTOWI za jego zgodą, Rybaku – wspierającym Ukraińców i Grecję, nadto palącym kukłę Żyda, Gawrońskim – demaskatorze satanizmu, Braunie – rzekomemu Polakowi, który jest Żydem (przyp. Wujek Juliusz Braun z KRRiT), Janie Taratajcio – „wynalazcy” tego, co już dawno wynaleziono, Międlarze – byłym księdzu, samozwańczym kapelanem ONR i wielu innych „bohaterach” – działających za przyzwoleniem SYSTEMU.

Czy komuś z tych ludzi zabrano dzieci i więziono, czy zniszczono im firmy i ograbiono doprowadzając ich do ruiny, zablokowano konta bankowe fałszywymi zaocznymi wyrokami ?
Wszyscy wymienieni ludzie są prezentowani w rzekomo patriotycznych, narodowych i prawicowych mediach.
Dziś te „media” znamy pod nazwami: wrealu24, NTV, Prawicowy Internet, Monitor Polski etc.
W tych mediach kreowani są wyżej wymienieni panowie !
RZECZ najciekawsza – nich ich nie prześladuje, nie gnoi dosłownie, jak gnojono Piotra Moskwę.

Kim są ci wszyscy ludzie ?
Jeżeli mówią o Polsce, to dlaczego Piotra Moskwę traktują tak samo jak urzędnicy bandyci, którzy napadli na jego rodzinę ?
Prawda wychodzi na jaw zawsze, wystarczy, że każdy Polak zacznie myśleć logicznie i samodzielnie, wtedy zastanawia się nad tym: Skąd ci ludzie biorą gigantyczne pieniądze na swoją działalność i nikt im nie przeszkadza ?

 

Mateusz Wyszmirski
Dziennikarskie Biuro Śledcze
www.dbs.infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska/Warszawa, 28 czerwiec 2018 rok, godz. 10:29
W odpowiedzi na pytanie do Infoekspres PMN: Kiedy będzie studio i przekaz „na żywo” z zapraszanymi gośćmi ?

Działanie niezależnego Radia i Telewizji, czy też niezależnej prasy jako innych mediów, w dobie internetu – nie stanowi żadnego problemu

Uruchomienie Telewizji i przekazywanie programów przez internet, w czasie rzeczywistym, czyli na żywo (np. przez YouTube) lub czasie każdym innym – nie wymaga koncesji.
Do uruchomienia Telewizji dla przykładu Polskich Mediów Niezależnych, potrzebują one wsparcia finansowego na: wynajęcie odpowiedniego lokalu w Szczecinie, następnie jego wyposażenie w odpowiednie sprzęty z dostępem do dużej przepustowości łącza internetowego itd.
Jeżeli pozyskamy środki finansowe od darczyńców, to Telewizję Internetową, bez problemu uruchomimy.
W momencie, kiedy ruszy pierwsze studio telewizyjne w Szczecinie – zaczniemy nadawać niezależne programy i zapraszać gości. W miarę rozwoju i pozyskania odpowiednio dużego lokalu, będziemy zapraszali także publiczność.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem finansowym w zakresie uruchomienia Telewizji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Piotrem Moskwa. Kontakt tel. +48 792 878 lub +48 792 646 848.

 

Ewa Stecyk
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie
Polska, 23 wrzesień 2018 rok, godz. 11:27
Nie masz czasu czytać informacji z Polskich Mediów Niezależnych ? – Oglądaj i słuchaj na YouTube !

Metody proste są skuteczne !

Idąc z duchem czasu i technologią rozpoczęliśmy nagrywać nasze materiały tekstowe – przekładając ja na zapis dźwiękowy-film.
Pierwsze materiały wykonuje Piotr Moskwa, który jest autorem wielu informacji, jak również wykonuje nagrania innych autorów. Wkrótce materiały zaczną realizować inni dziennikarze.
W miarę pozyskiwania funduszy, w ramach wsparcia finansowego od stron zainteresowanych naszą pracą – materiałów będzie coraz więcej.
Do słuchania pierwszych materiałów zapraszamy na kanały YouTube:
Infoekspres 24
Nowa Polska
Przegląd Rolniczy
Dziennikarskie Biuro Śledcze

Okazuje się, że zainteresowanie nową formą naszej misji – jest ogromne. Dziękujemy

 

Marta Dębska
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie
Polska, 23 wrzesień 2018 rok, godz. 09:16