image_pdfimage_print

„Reaktywacja Przeglądu Wszechpolskiego, mediów Romana Dmowskiego założonych w roku 1895, jako organu prasowego Narodowej Demokracji, działającego w latach 1895-1905 – jest konieczna i bezzwłoczna z uwagi na Polską Rację Stanu.” – Tak, nie dawno przed reaktywacją, na „Spotkaniu Narodowym” powiedział Piotr Moskwa do licznie zgromadzonych polskich patriotów.

Reaktywacja mediów dla endecji, czyli narodowców z Ruchu Patriotyczno-Radykalnego

Jak powiedział Piotr Moskwa, tak też zrobił. Droga reaktywacji mediów pierwotnie założonych przez Romana Dmowskiego w roku 1895 – nie była prosta, nie była też usłana różami, a raczej mnóstwem kolców z róż rzucanych pod nogi Piotra Moskwy. Pomimo tego, że Piotra Moskwę prześladowano, rabowano i niszczono jego działalność gospodarczą, pozbawiono go legalnych dochodów, napadnięto jego rodzinę przy pomocy sądu (czyt. sąd zamiast rozwiązywać problemy – niszczy Polskę, Polaków, polskość, polską rodzinę etc. , NadzwyczajnaKasta – żydowsko-hazarskich przebierańców) – zabrano mu w iście bandycki sposób dwie córki z domu i więziono, niszczono wszelkie inicjatywy Piotra Moskwy na wszelkie sposoby, to ten działał konsekwentnie, cały czas tworząc mnóstwo stron o charakterze informacyjno-edukacyjnym w całym internecie, zmierzając w konsekwencji do stworzenia wydawnictwa i serwisu: Przegląd Wszechpolski

Krok po kroku do celu, powstawały strony dla Przeglądu Wszechpolskiego

Pierwsze strony związane z Przeglądem Wszechpolskim powstały kolejno na Twitterze, Facebooku i VK.COM
Część z nich, które były blokowane i zwalczane:
RPR: endecy https://twitter.com/RPR_ND
Prasa endeków RPR https://twitter.com/PWP_RPR
Patriotyczny Szczecin https://twitter.com/PatriotycznySz
Przegląd Wszechpolski https://twitter.com/PrzegladWPolski
Niezłomni – Polscy Patrioci i Nacjonaliści https://twitter.com/NPolscyPatrioci
Przegląd Wszechpolski https://web.facebook.com/PrzegladWP/
Patriotyczny Szczecin – Organizacja Narodowej Demokracji https://web.facebook.com/groups/1815727425424345/
Patriotyczny Szczecin https://vk.com/patriotycznyszczecin

Mając niemałe zasługi za sobą, w dziele budzenia i uświadamiania Narodu Polskiego, przypomnieć i oznajmić należy wszystkim, iż Piotr Moskwa ponad 35 lat niezmiennie działa dla Polskiej Racji Stanu, z uwagi na to jest najbardziej zwalczany przez wszelkiej maści tzw. antysystemowych: patriotów, narodowców, prawicowców, dziennikarzy, nadto pseudo urzędników-polityków itd., którzy tak naprawdę są ustawieni przez SYSTEM zbudowany przez Józefa Stalina – przeciwko Polsce i Polakom. Można śmiało powiedzieć, że stalinowski SYSTEM dał swoim dzieciom rolę, którą spadkobiercy mordercy Polaków grają przed Prawdziwymi Polakami, aby cały czas Polska była pod OKUPACJĄ żydowską przede wszystkim. Rzecz jasna, że do wrogów Polski i Polaków dołączyli też Polacy, zdrajcy kolaborujący, biorący „judaszowe srebrniki” od swoich mocodawców. Owe fakty są tak oczywiste, że nawet sam Piotr Moskwa często o tym pisze. Tym razem przy okazji braku jakiejkolwiek pomocy w walce o odzyskanie zabranych mu i żonie dzieci, całkiem niedawno napisał artykuł o tym pt. „Piotr Moskwa: Media Narodowe, Media Prawicowe ! Gdzie byliście, jak mi zabrali dzieci i prosiłem Was o pomoc ? http://www.infoekspres.pl/2018/01/22/piotr-moskwa-media-narodowe-media-prawicowe-gdzie-byliscie-jak-mi-zabrali-dzieci-i-prosilem-was-o-pomoc/

Piotr Moskwa w sposób właściwy wszystko demaskuje. Potężne zagrożenie dla owych „polaków” powstało z dniem 5 stycznia 1998 roku, kiedy Piotr Moskwa stworzył Polskie Media Niezależne za granicami Polski. Działał pod różnymi nazwiskami i pseudonimami. Pierwszym wydawnictwem i serwisem działającym już w Polsce – uruchomionym w styczniu 2008 roku, był Infoekspres.pl w domenie polskiej, adresie internetowym. Piotr Moskwa, nie kryjąc od początku swojego imienia i nazwiska – zajął niszę dziennikarsko-medialną i od razu prosto z mostu zaczął obnażać wszelkiej maści przebierańców, nadto faktyczne ich działania okupacyjne, rabunek i zniszczenia Polski i Polaków. Jak sobie można z łatwością wyobrazić, w ten sposób naraził się na konsekwencje i całą swoją rodzinę, co potwierdziło się napadem na nią 30 października 2013 roku, następnie zabraniem dwóch córek 10 kwietnia 2014 roku i uwięzieniem, na mocy zbrodni sądowej.

Dziś Piotr Moskwa ma za sobą 3 letnie prześladowanie sądowe przy pomocy fikcyjnych zarzutów, które robiono po to, aby go umieścić w zakładzie psychiatrycznym, rzekomo na potrzebne badania. W ubiegłym roku 2017, na wiosnę Piotr Moskwa ruszył ponownie z przebudową domu po 4 latach. Stał z pracami tymi przez napaść urzędników-bandytów ze Szczecina, których opisuje i od lat demaskował.
Całą praktycznie historię Piotr Moskwa opisywał i opisuje. W roku 2016 Piotr Moskwa założył dwie grupy na Facebooku – sprawy tej dotyczące, dzięki którym ludzie dowiedzieli się masowo o nim i jego tragedii rodzinnej, dzięki temu też otrzymał pomoc finansową od wielu Polaków.

Grypy otwarte publicznie to:
SOS na ratunek Piotrowi Moskwa i jego rodzinie https://web.facebook.com/groups/1045802342185105/
SOS na Ratunek Piotrowi Moskwa Przed Stalinowską Psychiatryzacją https://web.facebook.com/groups/339342936465098/

Piotra Moskwę doprowadzono do kompletnej ruiny i uderzono w jego rodzinę, jednak Piotr Moskwa to człowiek charyzmatyczny i konkretny, który się nie poddaje, mający w sobie Ducha Narodowego i silną idę, która go zagrzewa do walki o Prawdziwą Wolną Polskę, tak samo jak idea zagrzewała jego przodków.

Silne niezależne media są gwarancją wolności i prawa

Piotr Moskwa twierdzi, że czas walki o Polskę marzeń naszych przodków się nie skończył. Piotr Moskwa doskonale zdaje sobie sprawę, że do walki potrzebne są niezależne media, które w konsekwencji doprowadzą do obudzenia Narodu Polskiego i pełnej świadomości Polaków. Takie też media cały czas – ponad 20 lat tworzy. Piotr Moskwa uważa cały czas, że dziś bezzwłocznie Polacy się muszą zjednoczyć, bo w przeciwnym razie – nastanie czas walki zbrojnej o odzyskanie Polski i dóbr wszelkich zrabowanych wszystkim Polakom. Do tego dojść wg niego – nie może. W związku z tym Piotr Moskwa pisze: „Wojna żadna nie jest rozwiązaniem, lecz strategia działania. Bez wojny można to samo osiągnąć, a nawet znacznie więcej – rozpoznając strategię wroga, zawsze zwyciężymy. Musimy w tym celu tworzyć wywiad i kontrwywiad oparty wyłącznie na synach i córkach, z krwi i kości – polskiej ziemi.” Dziś, jak twierdzi Piotr Moskwa ponownie odzywa się wołanie naszych przodków do APELU, o dokończenie tego, co nie byli w stanie zrobić niezłomni – Żołnierze Wyklęci, bo zostali wymordowani.
Piotr Moskwa twierdzi, że dziś Prawdziwi Polacy – polscy patrioci – muszą dokończyć dzieło rozpoczęte przez Żołnierzy Wyklętych.
Z takim oto mamy do czynienia Polakiem ze Szczecina, który dobro ojczyzny naszej Polski i Polaków stawia na pierwszym miejscu.
Dzięki Piotrowi Moskwa, mamy w końcu rzetelne niezależne media, które się z dnia na dzień rozrastają, aby edukować i informować Polaków, aby w końcu stać na straży prawa. Tak wygląda IV władza według Piotra Moskwy. Dzięki Piotrowi Moskwa dziś możemy czytać reaktywowany Przegląd Wszechpolski.

Korzystając z możliwości wypowiedzi, a też mając na uwadze szczególnej całą misję Piotra Moskwy – pragnę podziękować wszystkim darczyńcom, którzy Piotra Moskwę i całą jego pracę dziennikarsko-medialna wspierają.
Korzystając z okazji szczególnej, dziękuję wszystkim za wspieranie finansowe.

Pamiętajcie !
Dzięki Waszemu wsparciu działamy i o wsparcie naszej pracy cały czas prosimy. Polskie Prawdziwe Media potrzebne są nam wszystkim dla odzyskania Polski dla Polaków.

 

Mariusz Ostrowski
www.Przeglad-Wszechpolski.pl
Media Endecji Polskiej
Ruch Patriotyczno-Radykalny
17 marzec 2018 rok, godz. 16:25

Dodaj komentarz